Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 280 ezer forinttal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 280 ezer forinttal, mamahotelesként lehet olyan barátnőm aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Tudom, kevés pénz, de sajnos nincs jobb lehetőség Mo.-n csak ha szuper szakmád van és benne sok tapasztalatod. Azt is tudom, hogy ennyi pénz gyerekvállalásra édes kevés. Ezért le is mondtam a gyerekvállalásról, pontosabban eredetileg sem akartam, mert egyszerűen sosem vágytam gyerekre meg sosem bírtam a gyerekeket, de anyagilag is lehetetlen.

Amúgy mellékesen megjegyzem, hogy ez még ennek a fizetésnek a többszörösével is lehetetlen a mai világban. Ismerek olyan párt ahol a férfi majdnem nettó 1 millát keres bejelentbe, a nő az most nem dolgozik csak elvan, de még ők sem mernek bevállalni anyagi okokból 1 gyereket sem. Mert mondták hogy maga a szülés magánegészségügyben 2 milla, államiban nem kapsz semmilyen ellátást. Meg egy arra alkalmas méretű lakás már hadd ne mondjam mennyi, nekik is megfizethetetlen, nem akarnak nyomorogni. Aztán még a gyereket tisztességgel nevelni, taníttatni, elindítani az életben szintén vállalhatatlan akár milliós fizetéssel is.

Na mind1 ezt csak azért említettem, hogy ennél sokkal-sokkal több kellene egy tisztességes családi élethez, nekem ilyen nem lesz.

De ennyi pénzből már nem kéne eltartani engem, szűkösen de szobát bérelve meg tudnék élni és lenne pénzem kajára meg néha valami olcsó programra. Másra nem.

Ilyen férfira van még bármilyen kereslet? Lehet így valamilyen kapcsolatom?


2023. nov. 16. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
74%
Elmész akármelyik multi gyárba gépbeállítónak (àltalában egy érettségi elég hozzá) és 400 alatt nem fogsz hazavinni. Tapasztalat max előny.
2023. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
bruttó 300 ezret fizetnek az ilyen gyárak, teljes munkaidőben, Pest megyében is.
2023. nov. 16. 12:56
 3/64 A kérdező kommentje:

akkor lehetne az 400 ha több műszak, éjszakázás, 12 óra, hétvégézés...

annyit meg nem ér meg nekem

2023. nov. 16. 12:58
 4/64 anonim ***** válasza:
22%
Tanulj tovább. Mi a legmagasabb iskolai végzettséged? Ha van 2 nyelvvizsgád azzal már simán találsz olyan melót ahol kapsz nettó 600at! Az meg jelenleg még elég.
2023. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
91%

ma 12:59


Mit kell csinálni a nettó 600-hoz? :D MSc-s gépészmérnökként nyelvvizsgával nem keresek ennyit, emiatt én is beragadtam a 'mamahotelbe'. (Pedig már volt hogy elköltöztem, de az anyagiak, és egyéb körülmények miatt vissza kellett jönnöm.)


Majd 5-10 év tapasztalattal talán...

2023. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
25%
Ostoba eletkeptelenekre nincs kereslet. Egy szakmaval is lehet ma mar diplomas szintu fizetest keresni.
2023. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
83%
5: nem lehetetlen, de valljuk be a 4-es válaszoló kicsit el van tájolva. Én pályakezdő közgazdászként, egy felső- és egy középfokú nyelvvizsgával keresek nettó 580-at, de szerintem az a max 4-5 multi van, akiknél ennyi tapasztalattal ennyit lehet keresni.
2023. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Ez is diplomás fizu ha úgy vesszük. Egy tanár, ápoló, mentő ennyit keres. Azokhoz meg kell egy fősuli.
2023. nov. 16. 13:18
 9/64 anonim ***** válasza:
69%
Nekem még gyerekmentesként sem kéne ilyen férfi, ne haragudj. Szeretném kihasználni a rengeteg szabadidőt, amink van gyerek nélkül és ilyen fizuból csak vegetálni lehet. Én sem keresek sokkal többet (nettó 120-al), de azért 1-1 komolyabb programot megengedhetek magamnak és nem fogom a férfinak is fizetni a belépőt. Mondjuk most pont, hogy semmit nem költök, mert gyűjtök egy vállalkozásra, ezért másodállást is vállaltam. Nem tudnék tisztelni egy olyan férfit, akiben annyi ambíció sincs, mint bennem nőként.
2023. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

9-es

Sajnálom, hogy neked nem felelnék meg. De ettől függetlenül a legtöbb szabadidős tevékenység manapság ingyen van. A magyarok több mint 90%-a közösségi médián, vloggerek videóinak követésével, sorozatok, filmek, valóságshowk nézésével, zene hallgatással, túrázással vagy városon belüli sétálgatással tölti vagy gameléssel egyéb olcsó/ingyenes hobbival.

Ezek mind ingyen vannak.

2023. nov. 16. 13:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!