Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély rá, hogy ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy ebből kapcsolat alakuljon ki, vagy annyira már nem érdeklem és csak egy kalandnak kellenék?

Figyelt kérdés

Néhán hónapja online találkoztam egy sráccal és azóta is folyamatosan chatelünk, személyesen nem találkoztunk. Szerintem vagyunk annyira egy hullámhosszon az esetek nagy részében, hogy megérdemelne a dolog egy esélyt, már kb. egy hét után tudtam.

Néha éreztette, hogy nem csak barátként beszélget velem, de mégis annyira stabilan benneragadtunk ebben az írkálós fázisban, hogy már teljesen jól elhelyeztem barát zónába, ami nem is zavart.

Ez után a napokban felmerül, hogy szerinte is nagyon régóta beszélgetünk és lehet valamerre elmozdulhatnánk, majd bedobta ötletnek, hogy a következő lépés lehetne az, hogy ezt a "barátságot" kiegészítjük extrákkal.

Szerintem nem jó ötlet és mondtam is neki, hogy én nem vagyok benne így ebben a formában.Azt írta kicsit komolytalanná alakítva a beszélgetést, hogy tudta, hogy ez lesz, de a visszautasításom után is ugyanúgy írogatunk, mintha meg sem történt volna.



2023. nov. 17. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak időpocsékolás folytatni az írogatást. Mást akartok mind a ketten.

Komolytalan az egész. Ha nem akar találkozót, egyáltalán hogy képzelte? A helyedben gyorsan befejezném a vele való "kapcsolatot".

2023. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hónapja írogattok, a találkozást nem dobta fel eddig, most meg mindjárt extrázná?

Micsoda hányadék egy alak…

Le merem fogadni, hogy volt csaja, lehet, kidobta, mert rájött, hogy más nőkkel írogat aztán már nincs kibe üríteni, úgyhogy bepróbálkozik a chat partnereknél.

Szerintem tiltsd le, ez egy majom. Nem is értem, mit képzelt. Minden esélyt eljàtszott arra, hogy ebből értelmes dolog legyen.

2023. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha régebben irogatsz vele tudnod kellene,hogy kb milyen ember.Lehet szinészkedni sokáig és meg is vezethet,lehet hogy csak szexre kellesz..Az is lehet hogy nem akar addig elkötelezödni ,amig nem próbáljátok ki a szexet.A párommal én is irogattam egy ideig,mivel nem volt tali ,én nem is igérgettem semmit,söt a barátság extrákkal is szóba került,de nem terveztem semmit lesz ami lesz alapon barátkozzunk ,aztán addig hülyitettük egymást ,hogy az elsö randin reggelig rosszalkodtunk.Nem azt mondom hogy mindjárt dugni kell,de ha bejön a srác ,egy esélyt megér.
2023. nov. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
44%
Minden írogatàs ide vezet.. , csajok írtok szorikat?
2023. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!