Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt a tényt, hogy lemaradtam a szerelemről fiatalkoromban? 28/f incel

Figyelt kérdés

Pszichiáternél már voltam eszmecserén, de igazat adott és szerinte jogos a frusztrációm. Szórakozóhelyre is megpróbáltam elmenni 7-8 évvel ezelőtt, de mindig sírva futottam haza, vagy leittam magam ájulásig. Rengeteg pénzt költök virtuális valóság és PC-re (milliókban kell gondolkodni), nekem ez a menekülésem ebből a világból.


[link]



2023. nov. 18. 19:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
40-50es kiéhezett nők szeretik a 20-30 körüli fickókat , ott keresgélj
2023. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát, mondjuk sokat javíthatnál a helyzeteden, ha például egy nő kiír egy olyan kérdést, hogy beszélgetne, akkor nem írod le oda azt, hogy "nem", hanem ráírsz.
2023. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "28/F incel"-ezést engedd el, automatikusan rád teszi a célkeresztet. Saját jogán úgy hülye mindenki, ahogy akar; de a szándékos provokációra a reakció is hasonló lesz.
2023. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
#3 Van itt egy "39/F incel" is, szerintem puszipajtások, vagy ugyanaz van a két profil mögött.
2023. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#1

Már bepróbálkoztak nálam 40+ éves nők (volt vezető, pénztáros Marika stb), de hezitálok.


#2

Bocsi, mentálisan instabil a humorérzékem és szeretem idegesíteni az embereket.


#3

Engem ez a közösség befogadott, plusz részben az előző válaszom az oka.


#4

Nem ismerem őt.

2023. nov. 18. 19:50
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"mentálisan instabil a humorérzékem és szeretem idegesíteni az embereket"

Egy héten belül bannolni fognak innen. A mai ámokfutásodon is látszik, hogy mindenhol meg lettél kínálva a 0%-kal, nem fogadott itt be senki.

2023. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 Aha, szereted idegesítni, ez mind szép, és jó, csak akkor ne csodálkozz, hogy full egyedül vagy barátok, és kapcsolat nélkül. A válaszaidat olvasva rajtad senki nem lesz ideges, csak szánalmat fog érezni, és 2 gondolat fogalmazódik meg bennük: 1. "Na, egy újabb idióta troll, megint nagyon unatkozik valaki." 2: "Még egy mentálisan sérült ember, ahelyett, hogy kezeltetné magát, ő is ide írogat." A fantáziádra bízom melyiket gondolják többen.
2023. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
és mennyi mindenről lemaradsz, míg a múltadat siratod.
2023. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Incel= utálja a nőket, nem? Akkor minek akarsz nőkkel ismerkedni? Inkább próbáld meg férfiakkal.
2023. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%

Több tízezren vannak így. Nem nagy cucc. Pszichiátered csak ráerősít az önsajnálatodra erősíti a frusztrációd.


Menj kurvázni, ha zavar.


Szerelmes akármikor lehetsz.

80évesen is érezhet szerelmet az ember.


Amúgy 28 évesen még viszonylag fiatal vagy, szóval tényleg nem nagy dolog.


Válts pszichiátert.

2023. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!