Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy első kapcsolatot a Tinderről keressen valaki? Lehetőleg normális első kapcsolatot.

Figyelt kérdés

Pár barátnőmmel egy cipőben járunk, elég lányos szakra járunk egyetemen, és gimiben egyikőnknek se volt kapcsolata, de már vágynánk rá:( Többször felmerült a tinder mint opció, de kicsit aggaszt a sok rossz sztori, hogy átverték őket, csak szexet akart az illető, pszichopaták vannak fent...


20/l



2023. nov. 20. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az egyetemen kívül is lehet ismerkedni társaságban.
2023. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1, egyelőre nem sikerült egyetemen kívüli társaságba kerülni:( van rá valami tipp?

szakon kívül próbálkoztunk ilyen hök képzéseken, de ott is ijesztő a lányok száma://

2023. nov. 20. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Még szexkapcsolatot se, nem hogy komoly kapcsolatot, és főleg nem elsőt.

A legjobb élőben ismerkedni, és olyan módon hogy legalább egy valami közös kiinduló téma legyen.

Nincs valami hobbitok? Miket szerettek csinálni szabadidőtökben?

2023. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as, azért pár komoly kapcsolatot ismerek, ami onnan jött, és teljesen egészséges.:) Szóval ezét nem tartottam a tindert soha teljesen ördögtől valónak:"D

Hát olvasás, zene, ilyesmi. Nem éppen a legtipikusabb szociális lányok vagyunk, akik mindig csinálnak valamit. Eljárunk bulizni, de egyetemi bulikon sincsenek fiúk, szingli fiúk végképp nem.

2023. nov. 20. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már pozitív példát. De sok rossz randit kell végigvinni hozzá szerintem.


Egyszerűbb társasagban. Egyetemen kívüli baráti kört szerezhetsz pl hobbikon keresztül (pl valaminsport, zenekar, tanfolyam) aztán barátokon keresztül, vagy akár kolis társaság.


Kitartást kívanok. Vannak tinderen is normális srácok, de nem könnyű úgy ismerkedni, motiváltnak találni, illetve nagyon sok normális, kapcsolatra megfelelő srác van csak poénból a tinderen.

2023. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Nah most hogy így ezt tisztáztuk. Hol és mikor is vannak ezek a bulik? :)))
2023. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen tök mindegy hogy honnan ismersz valakit ha jó a kapcsolat :D Szerintem nekem csak azért nem neten lett az első, mert 19 éves voltam, amikor itthon elkezdtek terjedni a társkereső appok és addigra már nekem volt két kapcsolatom is :D De azóta is csak neten ismerkedtem és a férjemet is a FB társkeresőről ismerem.
2023. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elso baratom tinderrol lett, es azota tindereztem ujra, en annyira nem ajanlom:( sok bantas, felesleges idegeskedes, eloben annyival varazslatosabb. En is lanyos szakra jartam+ utaztam is csomot es nekem se volt szerencsem
2023. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!