Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soknak számít ez a korkülönbseg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soknak számít ez a korkülönbseg?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy csajszival aki nagyon szép nagyon aranyos viszont majd 4 évvel fiatalabb nálam.Én lassan 20 (190cm) ő 16 kb (165-168cm).Ő azt látom akarná viszont nehezen tudom elválasztani a külsejéről kialakult két képet a fejemben,mert egy két képen konrkétan olyan mintha már 18+ lenne a másikon meg elég kislányos arca van.


Aki esetleg volt ilyen helyzetben az tudna pár tippet tanácsot adni hogy ez mennyire működőképes?Érettségi szintjével szerintem nincs probléma a testiség ami kicsit nehéz a dologban



2023. nov. 20. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd békén.
2023. nov. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
3 év korkülönbség semmi még egy ilyen felállásban is. No offense, de 19 évesen még te is gyerek vagy
2023. nov. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Éretlen 16 éves kislány. Szerintem keress egy 20-24 éves nőt. Sokkal jobban jársz.
2023. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogyha nem találod vonzónak, mert nagyon kislányosnak, akkor nem számít a korkülönbség, szimplán nem tetszik.
2023. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha várnál még a dologgal? A beszélgetés, a baráti kapcsolat megmaradhat, így ti is jobban megismeritek egymást, aztán néhány év múlva kiderül, hogy aktuális-e még a dolog (néhány év alatt ilyenkor még sokat alakul az ember). 20 év alatt még fajsúlyosabb lehet a 4 év különbség, húsz felett már nem, később pedig 5-10 év is teljesen oké a férfi javára (ezek persze nem kivételt nem tűrő szabályok, csak amolyan iránymutatások).
2023. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az első barátom 20 volt én 16 akkor. A mi helyzetünkben ez nagyon sok volt, mert én 5 éves gimibe jártam, akkor kezdtem csak a 10. osztályt, tehát még összesen 4 évem volt a gimiből, ő meg már másodéves egyetemista volt. Tehát az ő élete sínen volt, az enyém még csak el sem kezdődött. Neki már volt minden, tervek, célok, jogsi, nyelvvizsga, kibulizta magát, nekem ezek még csak akkor kezdődtek, vagy évekkel később. Neki meg még volt is egy lenéző személyisége, hogy aki nála rosszabb valamiben az fogyatékos (ő használta ezt a szót). Úgyhogy nekem ez nem jött így be. De nektek még bejöhet :)
2023. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!