Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek kb. a férfiak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kb. a férfiak hány százaléka láthatatlan?

Figyelt kérdés
2023. nov. 24. 20:23
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
61%
Választok neked olyan fiatal lányt, a világból is kiszaladnál tőle. Egy kicsit jobban be kellene határolni az ízlésedet mint az hogy 20 éves, ilyen alapon dugjál 20 éves orángután nőstényt, a 20 év végülis stimmel, még a sérója is jó.
2023. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
22%
51. Beteg vagy. [link]
2023. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
67%

Kb:

- 60%, akik mint férfi valóban láthatatlanok

- 20%, akiket legtöbben átlagosnak neveznek, ők vagy a külsőn vagy a belsőn buknak el


A maradék 20% az, akinek van valamilyen szintű esélye.

2023. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
84%
52 ezt teljes nonszensznek írtam, mint amiből esetleg rájön a delikvens hogy nem jó neki a 20 év önmagában. Mondjuk utólag rájöttem hogy vannak betegek akiknek ez opció lehet, a linkre nem klikkelek de el tudom képzelni valami beteg dolog lehet.
2023. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
87%

Az már finom, amikor vki csak azért láthatatlannak gondolja magát, mert nem akarnak vele a nők összeállni. Nem, attól még nem láthatatlan, észreveszik, csak nem akarnak vele összejönni.


Az meg, hogy kinek van esélye összejönni egy nővel... a nők óvatosabbak és jobban válogatnak összejövés előtt külsőre és belsőre is, a férfiaknak meg nagyobb része van úgy, hogy "feláll rá a farkam vmennyire? jó, akkor próbáljuk meg" és aztán utólag puffog, ha a nő személyiségre nem olyan, mint amilyet szeretett volna.


Igen, valószínűleg nekem is kiesik a szűrőmön a férfiak 80%-a, de nem, nem amiatt, mert "nem Calvin Klein alsógatyamodell 1milliós fizetéssel és kacsalábon forgó palotával". Hanem már olyan praktikus okok miatt is, hogy nem Budapesten lakik / nem ott akar lakni (mert én itt lakom és nem akarok elköltözni, mert tudom, hogy máshol nem lennék boldog), korban hozzám passzoljon, ne legyen alkohol- és drogfüggő, ne legyen láncdohányos, legyen a külsejére igényes, dolgozzon (és lehetőleg Bp-n ne fizikai közmunkát... ha még 50es nőként keresnék, akkor megérteném, hogy korban hozzám illőt nehezen vesznek már fel, de nem abban a korban vagyok). És akkor jönnek az egyéb "finomságok", hogy legyen legalább 1-2 közös hobbi / érdeklődési kör, passzoljon az életvitelünk, ne legyen gyökeresen eltérő az értékrendünk és társadalmi kérdésekben alkotott véleményünk, passzoljon a humorunk, legyen udvarias és illemtudó... és igen, azért az sem árt, ha nem taszít teljesen külsőre - viszont nekem nemcsak a médiaideál ízlésem van, így jöttem már össze olyan férfival, akit a többség bottal nem piszkált volna meg, de nekem tetszett. Magasság: örülök, ha magasabb nálam, de alulról sem súrolom a 160 centit, szóval kevés férfi van, aki ezt nem ugorja meg.

2023. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!