Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotens fiúként mennyi esélyem van párt találni? 29F

Figyelt kérdés
Alapvetően nem nézek ki rosszul, meg értelmesnek tartanak, viszont impotens vagyok, tehát szex kizárva. Szerintetek van olyan korombeli nő aki így is elfogadna?
nov. 26. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Egy frigid nő biztosan.
nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
mert a szex nálad csak az, hogy beteszed neki a farkad?
nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a nők kb 95-99 százalékánál ezzel esélytelen vagy.
nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Egy hasonlóan aszexuális nőnél, azaz a lakosság max. 2%-a...

Ha szervi ok okozza az impotenciát akkor urológus, ha pszichés akkor pszichológus. Nem kellene így maradnia!!!

nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Bocs a hülye kérdésért, de még sose találkoztam ilyen pasival. Mit jelent az pontosan, hogy impotens? "Csak" annyi, hogy nem áll fel, vagy a szexuális érdeklödés is hiányzik nálad? Csók, gyengédség, intimitás, ezekkel hogy állsz?
nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csók, ilyesmi volt már, tehát vonzódom a lányokhoz, viszont a péniszem nem reagált semmire, ugyanolyan lankadt mindig
nov. 26. 15:07
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
#6 magyarán nem szervi, hanem pszichés oka van (ha máskor - akár csak reggeli merevedésnél feláll akkor nincs szervi diszfunkció). Keress fel egy jó pszichológust!
nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
És amikor megcsókolsz egy lányt, akkor te is érzel valamit, vagy csak azért csinálod, hogy neki jó legyen?
nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Reggeli merevedésem se szokott lenni. Olyan 20 éves koromig volt, bár addig se volt az igazi. Azóta semmi.

Persze hogy jó érzés nekem is, de hiába kívánom ha a farkam meg se moccan.

nov. 26. 15:30
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán soha nem áll fel??? :o

Mert akkor urológust keress fel sürgősen! Lehet akár kardiovaszkuláris probléma is a háttérben, ami máshol is ki fog ütközni.

nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!