Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az, ha azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha azt mondta nekem Tinderen egy pasi, hogy túl vastagok a lábaim ahhoz képest, hogy milyen elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
2023. nov. 28. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Hogy egy idióta 🤷‍♀️
2023. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Azt jelenti, hogy a pasi egy bunkó, aki lenézi a nőket.
2023. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Hogy sok az elvárásod ahhoz képest hogy kövér, molett vagy szerinte.
2023. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Dagi vagy, és magasan van a léced.
2023. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes, hogy nekem pl. lábak terén még egy bizonyos szintig kifejezetten tetszik is ha vastagok egy nőnek,combokból is a vastagabbak jönnek be,meg széles csípő,nagy mell,nagy fenék. Ha nőies alakja van,az kifejezetten szexi is tud lenni még némi+ kiló esetén is.
2023. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
#5: Ezen mi érdekes van? A férfinak vékony nők tetszenek. Neked meg nem.
2023. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Azt jelenti, hogy egy kis köcsög. Amíg esélyes, addig pitizik, ha nem, akkor előjön a valós éne.
2023. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Hú bammeg, de sok itt a dagi, vastag cölöp lábú nő, aki irigy a vékony, formás, csinos nőkre! Ma már ott tartunk, hogy a nők bárhol, bármikor fikázhatják a férfiakat, de fordítva már egyből a férfi a bunkó.


Ha belegondolok, én is randiztam már legalább 10 világi bunkó és ostoba nővel, mégis élek. Ellenben a nők genetikailag nem tudják feldolgozni hogy bárki is bírálja őket. 1000 férfi simán elvan egy 10nm2-es szobában, addig 2 nőnek ez a bolygó is kevés lenne hogy ne háborúzzanak.

2023. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

8

Ha nem tetszik neki a kérdező, azzal nincs semmi gond, de akkor minek írt neki 🤣

Tipikus bunkó paraszt, aki csak addig adja magát, amíg remél valamit, utána átmegy parasztba. Ezért szoktunk inkább szép csendben fekszivodni.


(Mellesleg 169/52, igen messze a kovertertol és vastag labaktol)


És itt nem azzal van a baj, hogy nem tetszik neki az illető. Nekem sem mindenki, mégsem kezdem el sértegetni. De ezt annyi ésszel, mint neked, biztos nehéz megérteni.

2023. nov. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Ez azt jelenti hogy dagadt/túlsúlyos vagy és egy 190cm-es, sportos testalkatú csávóval beszélgetsz, akinek nem vagy a szintje.


Egyébként ha dagadt/túlsúlyos/átlagos vagy és sportos csávót akarsz, akkor az életvitelben is lesznek gondjaitok és ez már egy - pont a dologban.


Találd meg a szinted, beszélgess hasonló testalkatú emberekkel. Ott is figyelj, mert az anyagi szint is fontos, én pl. nálam csóróbb csajjal nem jönnék össze, minek? Hogy lehúzzon? KUKA

2023. nov. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!