Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért nem jelöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért nem jelöl vissza szinte senki?

Figyelt kérdés

Regisztráltam tinderre, tök átlagos képeim vannak, semmi extrém, nem vagyok kövér/sovány, átlagosan nézek ki, lájkoltam kb minden csajt, de ebből csak egy fake scammer lájkolt vissza.

Ez miért van? Ha "ronda" csajok jelölnélek azt mondanám, ennyire csúnya vagyok, oké, de még ők se XD


élőben amúgy nem gond az ismerkedés, mindig volt csajom, de most nem nagyon érek rá kimozdulni és gondoltam kipróbálom.


dec. 5. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

"...tök átlagos képeim vannak, semmi extrém..."


"...átlagosan nézek ki,..."

dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a scammerek fizetnek, akinek nincs előfizetése, az nem látja a lájkokat sem, értesítést sem kap róla.
dec. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
"tök átlagos képeim vannak" - Lehet ezért. Vagy az is lehet, amit #2-es írt.
dec. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A nők nem a szépet jelölik be, hanem aki tetszik nekik.

Rondán is tetszhetsz valakinek, ha talál benned valamit, ami tetszetős.

Az is lehet, hogy a profilod riasztó.

Linkelj képet meg rakd ide a szöveget, majd jól megvéleményzzük. Nem cikibb itt anonimként, mint ott.

dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Ez nalam is igy van. 190 centi magas sportos ferfi vagyok, eloben sosem volt gondom a csajozassal, komoly kapcsolataim is voltak, sok szexkapcsolat is, de tindert mikor kiprobaltam alig alig volt egyezes, ha volt is 2-3 mondat utan nem volt folytatas:D Max 1 vagy talan 2 no jott onnan ossze akikkel eloben talalkoztam de azokkal se lett semmi, mer tok mashogy neztek ki mint a kepen szoval en elengedtem ezt a temat. A tinder abszolut nem fedi a valosagot ebbol is latszik hogy mennyire nem. Akkor nem mukodik a csajozas es nem vagy sikeres a noknel, ha szemelyesen nem mukodik, es nem figyelnek fel rad. Ha szemelyesen oke minden, pont levan sz..rva a tinder.
dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Mert átlagossal nem érik be még az ocsmány és hülye nők sem. Csak akkor húznak jobbra, ha legalább olyan jól nézel ki, mint Brad Pitt, George Clooney és Johnny Depp együttvéve kétszer.
dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sima felhasználóként nem tudsz lájkokat küldeni, meg azt sem látod, ha lájkot küldött meg jelölt valaki. Szerinted melyik lány fog fizetni azért, hogy pasikat lájkolgathasson? 😁
dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó de tényleg átlagos vagy? Csak azért kételkedünk mert így gyakin is van több 170/100, meg 180/130 kg-os férfi aki váltig ragaszkodik ahhoz hogy ő nem kövér csak átlagos. 🤣👍🏻
dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
#8 Azért mondják azt, mert mára már az lett az átlag... :D
dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#7

Ebben kicsit korrigálnálak: "Azért, mert sima felhasználóként nem tudsz lájkokat küldeni"


De igen, előfizetés nélkül is lehet lájkolni Tinderen, csak a lájkolókat megnézni nem tudod, vagy nem tudsz szuperlájkolni és kiemelni a profilod (vagyis előrébb kerülni).

dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!