Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi fáj a legjobban abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fáj a legjobban abban, hogy nem volt még parkaocsolatod?

Figyelt kérdés
dec. 12. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elnézést,hogy úgy írom ezt ide,hogy volt már,három párkapcsolatom is.

Hat éve nincs,akkor ért véget az utolsó.Tudok viszonyítani ahhoz,milyen párban élni,milyen magányosan.

Vannak súrlódások,van,amikor a fenébe kívánod a másikat,de higgye el mindenki,hogy a sípoló csendnél, a magányos barangolásnál nincs borzasztóbb.Az idő pedig múlik és a lehetőségek kopnak...


F

dec. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A társadalmi elvárás - megítélés. Hogy akinek nincsen az vesztes. Meg a konkurencia felvágás… hogy ő jobb férfi mert neki van , te looser vagy mert neked nincs.
dec. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy miután felépítettem egy nyugodt légkört és kimondottan jó egzisztenciát magamnak a logikus megállapításom az, hogy egy párkapcsolat mind ezt felborítaná. Alkalmi partnerek szóba jöhetnek, illetve párkapcsolati téren csak azok a nők, akik megugorják azt a szintet amit én is elértem. Mivel magasra tettem a lécet kicsi az esélye, hogy egy ilyen nőt találjak hosszútávra. Egy felsőcipőrész készítővel nem állok le. .D Abból kinőtem. Bagósok se! Dagadék se! Gyerekesek sem! Szóval esély kb nullával egyenlő!
dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!