Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 eves szuz ferfi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 eves szuz ferfi vagyok. Sokaig kuzdottem tobbek kozott egy mutettel valo trauma feldolgozas miatt ,ami nemi teren tortent ,de feldolgoztam(korulmeteles). Szerintetek van olyan normalis lany aki ezt elfogadna? Es igy ismerkedne velem?

Figyelt kérdés
Ertelmes valaszokat kerek.

dec. 16. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg férfi van körülmetélve.emiatt ne legyenek gátlásaid.
dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

"Rengeteg férfi van körülmetélve"


Igen, csak nem Magyarországon. Itthon azért ez ritka.


Viszont a szexben egyáltalán nem fog akadályozni, semmi probléma azzal, hogy körülmetéltek, sőt azt mondják, hogy aki körül van metélve, az valamivel tovább bírja a szexet, mert valamivel érzéketlenebb a makkjuk azokénál, akik nincsenek körülmetélve.

dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem a körülmetéléssel van problema. Hanem a fejeddel. És 28 évesen szűznek lenni nem normális. A legtöbb 13-15 fiú már túl van rajta. Senki nem akar tanár nénit játszani.
dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
3! Hol élsz te? Én meglepően sok 30-as szűz férfit ismerek. Csak senki nem gondolja róluk, mert teljesen átlagosak kinézetre, viselkedésre is.
dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részemről az nem normális, ha valaki 15 éves kora előtt túl van rajta és büszkélkedik is vele. Én melegként 28 éves koromig szűz voltam, bár ez kicsit más helyzet - szó szerint. Mégsincs velem semmi baj, csak így alakult és vártam normális emberre. Most már második párom van azóta és együtt élünk. Bár ő kalanddal elveszítette a szüzességét, de én vagyok neki az egyetlen kapcsolata az életben és idősebb nálam. Ha nem ment volna bele kalandba, sokkal tovább maradt volna szűz. Mégsincs gond vele sem. Ha heterókról beszélünk, akkor-sincs ezzel gond. Inkább később és igazi érzelmekkel!

Egyébként sorsszerűségben hiszek, hogy át kell élni türelmet és jönni fog megfelelő személy.

dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!