Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Írtam lánynak társkeresőn, letiltott utána, hogy jött az elutasító levéllel. Hogyan kell nőkke lbeszélni hogy legyen randi? Tippeket tanácsokat írjotok lécci!


Gábor üzenete: szia

Petra üzenete: Szia

Gábor üzenete: hogy vagy?

Petra üzenete: Jól, te?

Gábor üzenete: Én is

Petra üzenete: Az jó

Gábor üzenete: Igen

Gábor üzenete: Mit csinálsz?

Petra üzenete: Semmit különöset

Gábor üzenete: ertem én sem

Petra üzenete: Oké

Gábor üzenete: Láttál mostanában valami jó filmet?

Petra üzenete: Nem igazán

Gábor üzenete: en se

Gábor üzenete: szeretsz olvasni?

Petra üzenete: Néha

Gábor üzenete: milyen könyveket?

Petra üzenete: Különbözőeket


Ezek után jött egy elutasító levél, hoy nem engem keres.



#üzenet #társkereső #Pick Up Artist #pua technikák #hogyan kommunikáljunk online? #online communikáció
dec. 16. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem rontottál el. Petra kommunikációban nem sokkal jobb egy akváriumnál.
dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
😆 hát ez ku.rva jó
dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Pista: Szia! Láttam az ebyik képeden hogy voltál síelni. Csak a fotó kedvéért ötlöztél be, vagy szoktál járni többször is? 😄

Petra: Hali, neem, járok minden évben, imádok síelni 🤣🤣

Pista: Wow, az szuper, én is elég aktívan csinálom, képzeld a múltkor a Bivalybasznádi pályán voltunk, iszonyat jó volt.

Petra: Ne mondd, mindig is el aartam oda menni, ...



Nyilván Pistával szívesebben fog beszélgetni mint veled, remélem sikerült szemléltetni a különbséget :D

dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most miért kell kiröhögni? Az ember próbálkozik önbizalmat ad bele tesz erre ezt kapom a nőktől és a gyakori kérdésektől. adjatok egy kis bíztatást hogy hogyan lehet nőket megszólítani neten. azt akarom hogy ne nekem kejjen rájuk írnom hanem magamtól írjon rájuk. haverom mutogatta a telefonyán a tindert és a nők maguktól írtak rá mert bmw vel pózolt. nekem nincs bmw m biciklivel járok mindenhova, sporots vagyok, gyárba dolgozom két műszakban, ma már nem is számít a nőknek a tiszta kezi munka?
dec. 16. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Valóban elég passzív volt a leány, de mondjuk elég unalmas kérdéseket tettél fel:D Talán a filmes volt az egyetlen amiből ki lehetett volna indulni, de az is elég gyenge azért.


Ne kérdezd meg, hogy hogy van, hogy mizu, hogy mit cisnál. Ezeknek a kérdéseknek akkor lenne értelme, ha lenne mintád korábbról, hgoy hogy van. Azt meg, hgoy mit cisnálsz soha nem kell megkérdezni, elvégre az írás pillanatában... neked ír:D

A sielős Pistás válasz amúgy egész jó, abba az irányba keresgélj inkább.

dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elköszönés előtt írta: "Mindenképpen szeretnék veled holnap beszélni. Már többet le sem tudsz rázni.😅"


Soha többet nem jelentkezett. 🤷🏼‍♀️

dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ne kérdezd meg, hogy hogy vagy, mit csinálsz, miért vagy itt, ezektől sokan a falra mászunk.

A láttál valami jó filmet, szeretsz olvasni nem lenne olyan rossz, de így a semmibe tök ismeretlenül mégsem jó.

Jó ötlet, hogy valami, amit érdekesnek találsz a képeiből, vagy esetleg a kiírt hobbijaiból abba bele kérdezel. De ne ilyen általánosságokat, hogy mit tanulsz, mit dolgozol, legalábbis ne rögtön. Ez unalmas, és nem azért mert a nők borzasztóak, hanem ha egy tök idegen ilyen kérdéseket tesz fel inkább érzem magam állásinterjún, nem egy kellemes beszélgetésben, ismerkedésben.

Tegyük fel rairnak többen az adott lányra, akkor szívesebben ír vissza egy olyan üzenetre, hogy Szia, láttam az egyik képeden egy pálmafával pózoltál, tudtad hogyha megöleled szerencsét hoz? Hát ez most pont egy random hülyeség mondjuk, amit példaként írtam, de inkább így írjanak rám, mint hogy szia mizu. Mert magát a kérdést sem értem, nem hogy még választ tudjak rá adni.

Szóval valami kicsit mókásat, viccesebbet próbálj meg írni, nem mondom hogy ne legyél önmagad, de nem gondolom hogy ennyi lenne benned, hogy szia hogy vagy, inkább csak még nem megy olyan jól ez a fajta kommunikáció.

Na és aztán valamit reagál a pálmafára, és te is reagalhatsz, hogy te hol nyaraltal legutóbb, vagy mi a bakancslistas helyed, és ha már itt jártok kerdezhetsz tőle valami nyaralással kapcsolatosat vagy hogy melyik a kedvenc évszaka. Ha a tél mondjuk, akkor írhatod, hogy akkor szerencse hogy a kedvenc évszakában írtam rád, és mit szeretsz a télben igazán. Ezt meg azt, aha akkor remélem egyszer majd együtt is kiprobalhatjuk ezeket...

A lényeg hogy indulj el egy témánál, ami kicsit izgibb, és akkor ha normális a lány, ő is normálisabban reagál, felkelti azé érdeklődését, ami felhoz egy újabb témát, amiről tudtok beszélni és így tovább.

De ha a pálmafákról beszéltek, ne kérdezd meg csak kihallgatásszerűen, hogy na és milyen filmet láttál és szeretsz-e olvasni. Ezek majd ki fognak derülni a beszélgetésből, próbáld arra irányítani, amit szeretnél megtudni róla, mert ugye ez a celja a beszélgetésnek.

Magadról is beszélj, ne túl sokat, csak kb annyit amennyit ő, de mindenképp mondj infókat, de ne omlessz rá egy csomót, hogy érdekesmaradj és ő is akarjon kérdezni, megtudni tőled többet. Ha magadról írsz próbáld meg az izgalmasabb oldaladat mutatni, és nem azt mondom ismét hogy ne legyél önmagad. Szoval ha biciklivel jársz, ne írd hogy bmwd van, de akkor csak annyit említs hogy nagyon próbálod védeni a környezetet :D szóval próbáld meg magad eladni, de ne is csapd be a másikat.

Hidd el hogy egy érdekes ember vagy, akit érdemes megismerni, és ezt próbáld átadni a lányoknak, akikkel beszélsz. Ne vegye el az önbizalmadat egy egy kosár, gyakorlásképp fogd fel mindegyik beszélgetést, lehet az első 15 bena lesz, de lehet a 16ik meg szuper. Attól is függ mennyire vagytok egy hullámhosszon a lánnyal, mennyire érdeklődő, és tényleg akar-e beszélgetni, ismerkedni. Nem kell mindent magadra venni, de tényleg gyakorolni kell, hogy jól menjen.

Ja és még annyi, hogy attól még hogy nincs BMW-d, lehetnek rólad előnyös képek, úgyhogy ha tényleg komolyan akarod nyomni a társkeresest, kérj meg valakit hogy lőjön rólad pár képet. Olyan aki őszintén elmondja, hogy jó e, előnyös-e, jobbra huzna-e. Abbol is egy ha kicsit figyelemfelkeltobb, mondjuk egy érdekes hobbi, akkor máris a lánynak is felkelti a kíváncsiságat, és esetleg ő kérdez téged róla. Na remélem elég részletes választ adtam, sok sikert kívánok neked! :)

dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

A képlet egyszerű:

Petra azt hiszi magáról, hogy ismerkedni akar. Valójában viszont azt akarja, hogy szórakoztassák. Külsőre látott benned valamit, ha nem is vagy az ideálja, ezért adott egy esélyt őnagysága.

Neked valami frappáns sziporkával kellett volna előállnod, és ha felkelti az érdeklődését, elvárta volna tőled, hogy konstans szórakoztasd, elkápráztasd. A későbbiekben ugyanilyen passzív, semleges maradt volna a kommunikációban. Talán azt hiszi, hogy ő ilyenkor egy szűrőt állít a férfiak elé, de valójában csak egy nagyon unalmas, normális interakcióra képtelen ember.

dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

"azt akarom hogy ne nekem kejjen rájuk írnom hanem magamtól írjon rájuk"

Szerintem jobb, ha a férfi kezdeményez.

dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Semmit kérdező! A lánynak nem voltál szimpatikus és ha nem vagy az akkor pár választ vagy mondatot ír aztán vagy eltűnik vagy a sablonszöveg hogy "bocsi, nem egymást keressük". Ha szimpi lennél akkor akármiből kialakulna egy tartalmas beszélgetés amiből aztán randi lenne vagy ha nem annyira komoly a szándék akkor 1 éjszakás kaland és semmi a nagy semmi. Hidd el én már pár éves társkeresős tapasztalat alapján tudom mi mit jelent de igaz nem 10 év tapasztalat útján csak 3 év de az sem annyira kevés. Ha szimpi vagy valakinek lehet a "szia mizu" vagy a "szia hogy vagy"-ból is kialakulna egy beszélgetés. Így viszont sajna még ha hobbiról kérdezed meg vagy milyen filmet szeret még ebből sem lehet beszélgetést kiindítani ha nincsen szimpátia.
dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!