Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként ti flörtölnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ti flörtölnétek olyan férfi kollégával, aki nem tetszik nektek, akitől semmit nem akartok? Ha igen, miért jó ez?

Figyelt kérdés

Van a jelenlegi munkahelyemen egy hölgy, aki folyamatosan flörtöl velem.


Nekem Ő tetszik, ezért felbuzdulva viselkedésén, hozzáállásán, próbálkoztam nála randit kezdeményezni, de elutasított, mondván nem akar most egy kapcsolatba belekezdeni.


Én soha nem szoktam másokkal, akik amúgy nem tetszenek nekem ilyet csinálni, nem érzem korrektnek...


Mire jó ez? Ennyire fontos lenne az egó hízlalása?


dec. 17. 05:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5%

Legalább fogalmazd meg jól és érthetően.

flörtölnél olyannal aki nem tetszik, majd nekem ő tetszik.

AZt se tudod mit írsz.

dec. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Te nem csinálod, de más igen, és pontosan azért, mert kell az egojanak, önbizalmának. Ki ne szeretné, ha a környezete pozitívan gondolna rá, szépnek és vonzónak találná?

Az a baj, hogy ti férfiak -legtöbben- nem tudjátok ezt sem kezelni normálisan. Ha valaki kedves veletek, már azt is flörtnek veszitek. Ha valaki csak barátkozni akar veletek, már többet láttok bele.

Tuti, hogy ebben az esetben is valami hasonló történt, csak már annyira kivagy éhezve egy nőre, barátnőre, hogy félreértetted. Persze, a részleteket nem tudom, mert nem írtál le túl sokat, de akkor is inkább erre tippelek.

dec. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%

A testbeszéd hiánya miatt nem igazán lehet egyértelmű választ adni.


Mit nevezel flörtnek? Valamilyen szinten "felkínálja" magát? Hány éves egyáltalán a hölgy? Mióta dolgozik azon a munkahelyen?


Főnök mit szól ehhez az egészhez? Nincsen semmilyen előírt házirend, kontroll vagy protokoll?


Ui: én nyári időszakban mondtam fel 2022.-ben, mert nem bírtam elviselni, hogy ennyire züllenek/bomlanak az erkölcsök...

dec. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé egyértelműen fogalmaztam. A szöveget jól kell tudni értelmezni, nem felületesen olvasni.
dec. 17. 06:31
 5/25 anonim ***** válasza:
19%

Javasolnám egy testbeszédről szóló szakirodalom áttanulmányozását.


Esetleg az interneten lehet találni olyan írásokat, amelyek a férfi-nő kapcsolatokról szólnak. (Elég bőséges a kínálat!)


3-as voltam.

dec. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem az 1-es válaszolónak ment. A 2 és 3. Hozzászólónak, a felvetés jogos, én úgy gondolom, hogy alapvetően jól tudom kezelni a helyzeteket. Egyébként a hölggyel egy cégnél, de más szervezeti egységnél dolgozunk. Gyakran találkozunk. A flört alatt a kommunikációt, vagy éppen a testbeszéd meglétét értettem. Pl. Tartós szemkontaktus, szempillarebegtetés, apró érintések, vagy épp ölelések, folyton mosolyog felém, próbál a közelében lenni, hozzám simulni, stb. Ezeket értem alatta. Alapvetően házi nyúlra nem lövünk tudom, de itt annyi jel volt, ami minden kétséget kizáróan afelé mutatott, lépnem kell. Majd egy hatalmas zakó. Én picit értetlen állok ez előtt....
dec. 17. 06:41
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy flört volt a flört? Én szeretek viccelődni, jól érezni magam azokkal, akikkel együtt dolgozom. Legyen az nő, vagy férfi. Ebbe, ha a másik humora engedi, beleférnek szexuális poénok, csipkelődés, bármi. A nők valamiért soha nem értik ezt félre, ahogy a foglalt pasik se, mert látják, hogy mindenkivel egyformán viselkedek, nem őket tüntetem ki. Ugyanakkor, éhes disznó makkal álmodik. Bármit lehet flörtnek, kezdeményezésnek venni, ha nagyon akarod.
dec. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7-es, én azt mondanám, igen. Mielőtt randit kértem volna a hölgytől, pont az egyik közvetlen kollégám jegyezte, pontosabban megkérdezte meg tőlem, hogy van köztünk valami....
dec. 17. 06:47
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Aki egyáltalán nem tetszik vagy teljesen unszimpatikus, azzal nem flörtölök semmilyen szinten. Valószínűleg ilyenkor eszembe sem jut ilyesmi.

Olyan lehet, hogy tetszik benne valami, de nem akarok tőle semmit. Pl. én házas vagyok, ezért, ha valaki megtetszik nem fogok vele kapcsolatba bonyolódni, de ettől még egyrészt hajt a kíváncsiság, hogy a másik vajon vevő lenne e, másrészt nekem jólesik nem direkt módon jelezni az illetőnek, hogy vonzó, mert azt gondolom, hogy ez az emberek többségének jólesik.

Mikor nem volt párom, akkor ez olyan esetben tudott előfordulni, ha pl. volt az emberben valami szimpatikus, de volt benne valami, ami miatt mégsem kezdtem volna vele kapcsolatot.

Ugyanakkor a flört egy játék, amit néha nem is szándékosan, tudatosan átgondolva teszünk. (Persze lehet olyan is, hogy igen.)

Ennek a nőnek a helyében, azon a ponton ezt abba kell hagyni, amint kiderül, hogy a másik többet akar, mint amennyit ő adni tud. Sőt, még azelőtt, hogy megfogalmazódna a másikban, hogy randira hívja pl, mert közben a férfi "vette az adást".

Ehhez egy olyan kifinomult érzék kell mindkét oldalon, ami a mai világban, ahogy látom, egyre inkább kihal az emberekből és sok a félreértés és a kérdőjel és a végén kiderül, hogy tényleg csak az egóhízlalás maradt, pedig lehetne másképp.

40N

dec. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
Bármelyik férfi kollégámmal képes vagyok flörtölni, amelyik olyan beállítottságú. Ezek kölcsönösségen alapuló flörtök. Nem tetszik mindegyikük, egyszerűen jó hangulatban szeretjük tölteni a napot.
dec. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!