Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz külsejű férfiaknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz külsejű férfiaknak mi lehet jó csajozási stratégia azon kívül hogy egyedül maradnak vagy beérik kényszerből valakivel?

Figyelt kérdés
Az őszinte, humoros, magabiztos jó személyiség, meg az ápoltság amiket szokás mondani olyan alapok, amik pl. egy discoban szinte mindenkire ráillenek akik nem csajoznak be. Ami ami a karrierbe temetkezést, pénzt illeti szerintem az is túl van hangsúlyozva, hisz sok szép csaj kavar biztonsági őrökkel, dj-kkel, diákokkal, stb. meg elutasítják az átlagembertől az italmeghívást.

dec. 17. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Keressenek a saját szintjükön. Ha rondák és kövérek = ugyan olyan nőt keressenek.
dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Volt egy srác akivel randiztam egy darabig és nagyon imádtam. Magas, dagadt, idióta szőkített haja volt és toxikusan beképzelt.

Viszont hatalmas dumás volt, mindenről meg volt a véleménye, nem félt kimondani (akkor se zavart ha amúgy baromira nem értettem egyet vele), tényleg működőképes humora volt és döglöttek utána a csajok.

És egy elégett művészeti szakos egyetemista volt aki a 3 éves grafikusi képzést 6 év alatt végezte el (akkor volt 30 éves), a mama fizette az albérleti szobáját addig, tehát még ezt se lehet ráfogni.

dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Magabiztosság, jó beszéd, stílus, humor, kedvesség?
dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

#2 nem minden nő ad esélyt mint te hogy meg tudjuk mutatni hogy milyen a személyiségünk. Te adsz és ez szuper megy a virtuális pacsi :).


Én külsőleg nem vagyok megnyerő főleg a rólam készült fotók tüntetnek fel egy kis 🐖. Élőben kicsit vallathatóbb vagyok de nem nagyon. Főleg a 110 kg miatt és ez nem mind izom :D!


Nekem is adtak már esélyt a nők de sok idő telik el kettő között.


Aki hozzám hasonlóan a kilókkal küzd annak nincsen más mód csak a koplalás és a minden napos rendszeres edzés. Talán akkor sikerül le menni 70 környékére.

dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
4, mire jók az ilyen szánalmas seggnyalások?
dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na hát de ha azokra fel sem áll és undort éreznek akkor minek. Ez olyan minthogy ha jó zenét akarsz hallgatni és nincs akkor hallgasd a fülsértőt.


Magas férfi már alapból vonzó és nem rossz külsejű. Max nem 10/10-es ha dagadt meg hányásos a pólója és hülye a feje.


A harmadik felsorolás az meg a világ be nem csajozó férfijainak 99%-ára rámondható, ezért ezek nagyon kevesek.

dec. 17. 20:26
 7/16 anonim ***** válasza:

#4: mi nem online találkoztunk célirányosan, élőben egy meetupon. Kicsi volt a csapat, házi iszogatás lett belőle és végig dumálta, így ismertem meg.

Azt kiemelném, hogy a toxikus és egyéb tulajdonságai nem váltak a javára, oké rövidtávon imádták de hosszú távon minden nő otthagyta ezek miatt amitől még savanyúbb és toxikusabb lett.

Úgyhogy inkább a karizma, nagybeszédűség, önbizalom és a humor amivel ki tudott tűnni

dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ebben mi a stratégia? Szövegelni mindenki tud, meg vicces dolgokat mondani, de abból általában a jó külsejűeknek lesz csak valami.
dec. 17. 21:06
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Az önbizalom, hogy megtanulod hogyan is kell beszélni (csomó beszédkézség könyv van), kinyitod az érdeklődési körödet hogy több mindenhez tudj hozzászólni etc.

Na meg nem árt ha a külsődön dolgozol. Nem értem hogy ha ennyire zavar valami, miért nem változtatsz rajta? Nem fogsz önbizalmat sugárzani és bevonzani embereket, ha közben meg szorongsz a külsőddel. Vagy jóba leszel vele, vagy változtatsz, ez a két opciód van. Vagy nem csinálsz persze semmit és sírsz.

dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenki tud jót beszélgetni lányokkal de abból még nincs szex. Akármit dolgozol attól nem nősz pl. 160-ról 190 cm-re, vagy lesz modellarcod ha maxra javítasz egy csúnyát. A sírás is ostobaság, hisz stratégia a kérdés sírás helyett szóval nem sok értelmes mondatot hoztál eddig össze.
dec. 17. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!