Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden lány manapság, hogy "nincsenek normális pasik" közbe meg lazán elutasítanak mindenkit?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy kb akárhova nézek, mindenütt azt látom, hogy a lányok picsognak, hogy nincsenek normális pasik, nekik csak annyi kell, hogy valaki figyeljen rájuk, de ilyet sem találnak. Persze, nyilván ez egy teljesíthetetlen pont pasi oldalról :D (szarkazmus).


Itt van ő pl: [link]

kb arról szól a videó, hogy ő ilyen laziból elutasíthat bármilyen pasit.


Másik ugyanettől: [link] itt meg ugye egy olyan pasiideállt ábrázol, amilyennek NAGYON ÉS BONYOLULT MEGFELELNI, IGEN ILYEN PASI CSAK A MESÉBEN LÉTEZIK ILYEN NEM LEHET


de itt van egy másik példa: [link]


aztán meg kommentel, hogy nem is randizik majd, bezárkózik, és rosszul veszi ha valaki messenger-en ismerkedési szándékkal ráír.


És akkor:

Mi van, ha én máris tudom az alapozójának árnyalatát, és én lennék egyik kollégája? Egyáltalán a mai pasi hogyan ismerkedhet? Ha a nők nagy része eleve így áll mindehhez, hogy "bezárkózok, nem randizok, nincsenek normális pasik, el...szott a mai generáció" - amikor meg egyébként DUNÁT LEHET REKESZTENI AZ ILYEN PASIKKAL, de az mai nők egyáltalán nem veszik a fáradtságot, hogy az ilyet megismerjék?


dec. 18. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
eleve hogy tiktokot linkelsz, sokatmondó, nemhogy normális nő, de talán normális ember sem regisztrál oda, hiszen magamutogatás
dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered talán az összes mai nőt, hogy így általánosítasz?
dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A tiktok-on vannak értelmes dolgok is, de az ilyesmi semmiképpen sem az.


Kérdező, a lányok elvárják, hogy a pasi normális legyen, kedves, törődő, de emellett jól is kell kinézni. Az a baj, hogy sokan abból indulnak ki, hogy a külső és a belső az vagy-vagy. NEM. Mindkettő kell. Nem vagy kedves, törődő, őszinte, csak egy seggfej? Szexet kapsz, de hosszútávú figyelmet nem, kedves vagy, törődő, őszinte, de nem nézel ki jól, nem vagy vonzó? Akkor még szexet sem kapsz. Mindkettő stimmel? Akkor nyert ügyed van.

dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Mert a normalis pasi:

-25 evesen sajat tehermentes ingatlan lehetoleg uszomedencevel.

( Meg akkor is ha nem penzesek a szulok es 23 evesen jon ki az egyetemrol)

- Minimum egy eros kozepkategorias auto, de ha lehet premium az plusz pont.

- Havi netto 1 millio 200 ezer ftos indulo kereset, de nem art ha szerintuk kepzed magad es legyen megtobb.

-Minimum 18 centis farokmeret, lapos has, barna bor, gyonyoru szemek es adonisz test.

Ezek mellett huseges, vicces, eros gyenged, gondoskodo,.........sose ernek a vegere.

Egy ferfinak mi az elvarasa ezekkel szemben?: Legyen baromi jo a szex, ne csaljon meg es legyen hazias. De a nok ezeket az oriasi elvarasainkat is keptelenek teljesiteni.

dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
4es hülyeséget beszél kastely a minimum és 45 cmes fasz ernyedten. Sajnos a 4es egy csóró és butaságot beszél
dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

"nincs egy normális pasi" = nincs olyan aki nekik megfelelne (túl magasra teszik az elvárásaik lécét a saját képességeikhez képest)

S nem minden lány mondja, csak az amelyik a fenti csapdába esik. Amelyik nem, az megtalálja a párját és nem picsog.

dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Lássuk csak...

Első videó: Random tiktok-trend+dalszöveg feliratozva a képen.

Második videó: Random tiktok-mém

Harmadik videó: Random tiktok-mém

Ha valaki ebből von le messzemenő következtetéseket, az árulkodik valamiről, nekem pedig kizáró ok, ha valaki egy idióta. Pedig férfi vagyok.

Én komolyan sajnálom szegény nőket, hogy ilyen a felhozatal a pasikból, hát ez gyalázatos. Az egyik túlgondolja a TIKTOKOT, a másiknak mindegy kivel jön össze, csak legyen kibe dugni a faxát ("Egy ferfinak mi az elvarasa ezekkel szemben?: Legyen baromi jo a szex, ne csaljon meg es legyen hazias."). Már bocs, de szerintem egy egészséges ember, mindegy, hogy nőről vagy férfiról van szó, nem egy olyan igénytelen emberrel akar együtt lenni, akinek kb mindegy, csak legyen megfelelő genitáliája, a többi meg extra.

Ha úgy mész neki az ismerkedésnek, hogy neked bárki jó, csak legyen valaki, az taszító és lelombozó. Csak ezt nem látjátok be az elkeseredettségetektől, ezért megmagyarázzátok, hogy miért a nő a hibás, holott csak annyi történt, hogy

a) a csaj nem elkeseredett és igénytelen, ezért nem mindegy neki, hogy kivel jön össze.

b) rossz ajtón kopogtattok.

Ha egy csaj olyanokat mondd, hogy nem akar párt, nem ismerkedik, akkor ne arra cseszd el az időt, hogy nála próbálkozol.

Ha visszautasít, akár online, akár személyesen, akkor engedd el, ez van.

Attól még senki nem lett vonzó, hogy feljött hisztizni gyakorira, hogy brühühü, a gonosz nők nem igénytelenek, mi az, hogy elutasított. Ellenben ez rohadt kiábrándító. Főleg ha még be is adjátok egymásnak, hogy az egy általánosságban valid dolog, amit pl a #4 ír, mint a nők elvárása, és ezzel nyugtatjátok magatokat. Ez egyszerűen szánalmas.


Nem felelek meg a #4 által leírt "elvárásoknak", mégis volt már barátnőm az életemben, meg most is van. Az a trükk, hogy ha visszautasítanak, akkor tovább kell lépni, nem a sggemet verem a földhöz.

A páromat például egy haveron keresztül ismertem meg. Csóró egyetemista voltam(most meg kevésbé csóró egyetemista vagyok :D), szerintetek hogy nézett ki az első randi? Nem tudott rólam semmit, közös kocsmázáskor viccesnek talált, elhívtam randira, nem vittem semmi fancy helyre, mégis összejöttünk. Konkrétan elindultunk moziba, de benéztem a napot, nem lett abból semmi, de nem gáz, sétáltunk a környéken.... Legalábbis, amíg el nem kezdett szakadni az eső. Tovább tartott volna neki hazamenni, mint feljönni hozzám az albiba(ami lakótársakkal volt közös), végül feljött hozzám. És akkor közös tereken kupi, a szobám egy lyuk volt és hát lehetett volna rendezettebb... Konkrétan az első randiból az lett, hogy egy lyuknyi szobában, sorozatbarátról néztünk sorozatot, meg ettük a két napja bontott budget ropit. :D Mégis egy éve velem van. Pedig nem én voltam az egyetlen, aki akart tőle valamit... Milyen érdekes... :D

dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!