Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hazudozni, ha kapcsolatot akarsz?

Figyelt kérdés

Miért kell ez a hazugság, hogy őrökre fog tartani? Te vagy az igazi, sose hagylak el?

Miért nem lehet megmondani az igazat, hogy porbáljuk meg, mert szimpatikus vagy, és vagy együtt maradunk, vagy nem.

Úgyis 1-3év és valamelyik fél nagy esélyes borítja az asztalt.


Halisten manapság már nem divat, együtt maradni, ha rossz egy kapcsolat. De miért nem lehet ezt őszintén?


Most őszintén hány embernek mondtátok ez?

És úgy lett?

Nem kéne beismerni, hogy sorozat monogám vagy? (Akinek nem inge…)



#Őrök szerelem #Hazug mítosz #Sorozat monogámia
dec. 19. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem hazugság. Abban a pillanatban mikor kimondod így érzed, mert szerelmes vagy és nem gondolkozol racionálisan. A másikfele a dolognak, hogy nem feltétlenül kell, hogy pár évig tartson csak. Egy kapcsolaton, legyen az bármilyen, igenis dolgozni kell, hogy jól működőjön és fennmaradjon.
dec. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha eleve úgy mész bele egy kapcsolatba, hogy úgyis vége lesz, megette a fene. Nem kell azt mondani, hogy tuti örökre tart, de a lehetőséget meg kell neki adni. Te két végletről írsz.

Egyébként én EGY embernek mondtam, hogy örökre, az esküvőmön, kb. 5 év párkapcsolat után. Nem tartott örökre, de ettől még nem úgy mentem a következő kapcsolatba, hogy akkor az sem fog. A mostani kapcsolatomat (8 év után) el tudom képzelni örökre is. Pedig úgy indult, hogy próbáljuk meg, lássuk, mit hozunk ki belőle. Egy-két évnyi kapcsolatban biztos nem mondanám senkinek, hogy örökre tervezek vele. Utána már azért lehet tudni, és nyilván az sem 100%, de ha pesszimistán állnék hozzá, akkor egész biztosan vége lenne.

dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen teátrális igéreteknek sosem dőltem be, de kerülöm is az így gondolkodó embereket.
dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg ha a kapcsolatban nem gondolod azt, hogy örökre, akkor nincs értelme benne lenni. Persze azt nem gondolom, hogy csak az örökké tartó kapcsolatoknak van értelme. Egy rövidebb is lehet jó, tanulságos stb. Viszont ha benne vagy és tudod, hogy nem fog örökké tartani, akkor szakíts. Az persze más, hogy nem vagy biztos benne, szerintem ezzel nincs gond, amíg látod a lehetőséget.


Senkinek nem mondtam, hogy örökké, de a jelenlegi párommal látjuk a jövőt együtt, beszélünk is róla (pl elneveztük a leendő gyerekeinket, megbeszéltük hol és hogyan szeretnénk élni hosszútávon, milyen esküvőt szeretnénk, nagyjából mikor stb). Ezek nem ígéretek, hanem ábrándozások inkább.

Ja és mindkettőnknek ez az első kapcsolata, de már elég komoly, együtt is élünk és eddig minden szuper. Igaz, csak alig 2 éve vagyunk együtt, fiatalok is vagyunk, az összeköltözés nem volt még egy éve, így egy eljegyzés nagyon korai lenne. Nem azért, mert nem együtt képzeljük el, hanem mert nincs itt az ideje.

dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Bro, ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Miért tinik ömlengéséből indulsz ki? Miért nem jó neked a többséget nézni, ha már általánosítasz?
dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sose mondtam senkinek ilyet🤣🤣.
dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez olyan, mint minden nap a halalt tolni az arcodba. Most ez a lakasom, de majd meghalok, gyerekem van, de majd nem latom tobbet esatobbi. Te nem oszinteseget kovetelsz, hanem valami sivar onkinzast.
dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Nok szoktak ezt mondani a nagy rozsaszin kod vagy a gellangolas kozben, aztan mar ugranak a masik farokba mileott pislogni tudnal, ja es meg te leszel gci akkor is.
dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!