Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkkel ismerkedni csak kifogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkkel ismerkedni csak kifogástalan anyagi helyzettel van értelme?

Figyelt kérdés
dec. 20. 16:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
24%

Többnyire igen.


Fix legalább NETTÓ 500e ft kereset, saját lakás és autó, módos család ezektől az esélyeid megtriplázódnak.


Csak tagadják, hogy nem számít, de ha nem viszed őket minden hetvégén őket valahova (ami súlyos pénzekbe kerül manapság, nettó 500e ft kereset se tuti h fedezi a hónapot vagy épp elég), akkor pár hónap után elmúlik az érdeklődés irányodba és offolnak. Természetesen ők keresnek 300e forintot és mivel te vagy a férfi, az anyagi része a tied a bulinak.

dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
29%
Inkább a nettó 800e az alap, meg hogy minimum legyen kertes házad és egy kocsid. Sima 2 szobás lakás az nem jó, mert abban majd nem fogtok elférni a gyerekekkel
dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%
Peresze, kizárólag átlagon felüli anyagi lehetőségekkel rendelkező családok vannak. Minden gyermek jómódú, minden család gazdag. Ja, nem. És persze az összes tanár, gyárimunkás... magányos.
dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%

Életemben nem kutakodtam a pasik tárcájában se kérdeztem rá mennyit keresnek.

Ha nem élsz a szüleiddel, onnantól már nincs hatalmas gond anyagi téren.

dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
4 - Szerinted mi az a kor amikor még elfogadható a szülőkkel élni?
dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
89%
#5: 25? Azt mondanám egyetem után. Ha orvosin van, phd-zik ez kitolódhat. A külön élés jelenthet szobát is, nekem eddig minden párom "csak" szobát bérelt, nekem meg saját házam van
dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
0%

5.



Nem engem kérdeztél, de szerintem 25 a max. 30 után már nagyon nem jó, 30-35 évesen már az első gyereknek "kéne" jönnie kb. Ez vonatkozik a nőkre is.

dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
68%
Neked igen, más értelmes embereknek meg nem. Ha te ennyire 0-ra tartod magad, hogy szerinted csak pénzzel tudnál érvényesülni akkor ne csodálkozz hogy folyamatosan kioffolnak. Miért lásson benned bárki akár csak 1-et is, ha te 0-ra értékeled saját magad?
dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

6.


Megelőztél 6-os. :D

dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%
Az albérlettel nincs baj. A saját tulajdon csak a magyarok és balkániak fszsága, nyugat európában kb minden fiatal bérel, mert rohadt drágák az ingatlanok. Lassan itt is eljön ez az idő.
dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!