Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az alacsonyabb keresetű nők sokat akarnak?

Figyelt kérdés

Három komolyabb párkapcsolatom volt az életemben:


1, 5-6 éve, nettó 150 ezer forintos kereset, 1 milliós hitel amit elköltött ruhákra, bútorokra a mamahotelbe meg ilyen kacatokra. A csaj folyton menni akart mindenfele, miközben 0 forintja volt két héttel a fizetés után. Középfokú végzettségű, 27 éves csaj.


2, 2 éve, nettó 280 ezer forintos kereset, cserébe 4x akart menni üdülni és szinte minden hétvégén valami utazós dolgot talált ki. Szintén semmi vagyona nem volt, de azért vett hitelre egy iPhone-t. Egyébként ő egy bölcsész diplomás, 26 éves csaj volt.


3, Most ért véget nemrég, 620-at keresett nettóba és semmiféle olyan elvárásai nem voltak mint az előző kettőnek. Full nyugodt volt, nem kellett mindenhova vinni a fenekét.


Én nem keresek rosszul, nettó 600e forint megvan. Szerintetek miért vannak ilyen nagy vágyaik az alacsonyabban kereső nőknek? Kiakarnak csak használni, mert nekem van?


Egyébként az első kettőt én dobtam ezen okok miatt, a harmadikkal meg abszolút nem illettünk össze életvitelben.


dec. 22. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem ennyire fekete /fehér. Én is találkoztam munkanélküli /mamahoteles nővel aki ez mellé anyagias volt és lehúzós. Viszont tapasztalatom szerint inkább több az anyagias azon nők közül , akik gazdag értelmiségi családba születtek. Akik a szüleiktől kapnak 17 évesen autót , lakást , 50 millió pénzt a bankszámlára csak úgy. Ezeket a nőket a szüleik 30 éves korukig is tartják amíg az csinál pár nyelvvizsgát meg diplomázik. Aztán ez a típusú nő lesz a legrosszabb!! Felszínes , okostojas és anyagias. Aki váltig állítja mindent egyedül ért el! Aki nem gazdag (de túlzásokkal ) szóval még az 450 ezret keresőre is azt mondja csöves ! Aki nem diplomás az számára proli fogyatékos!!!


Szóval isten ments a gazdag családba született hercegnő típustól.

dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1 - Volt olyan is, aki anyutól kapott lakást, autót meg évente legalább 1-2 misit, az is ilyen mint akit te írtál le. Neki pl. kevés volt a keresetem és egyfolytában arra akart ösztönözni, hogy váltsam le az amúgy kényelmes és jó munkahelyemet, ahol nem keresek egyáltalán rosszul. Ő is ment a levesbe, mondjuk azóta is egyedül van.


Nála voltak más gondok is, pl nem akart védekezni szex közben, csak vegyem ki. Ezt így 2 hónap után bejelentette és a gumiról hallani se akart, mert az elrontja a szexet. Gyereket akar már nagyon, mert 28 éves és lassan zárulnak a kapuk, de semmi anyai kisugárzása nincs. Felszínes, nagyképű és követelőző, plusz okostojás is.

dec. 22. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, de én is olyan vagyok, mint a harmadik, bár valamivel kevesebbet keresek nála (nettó 500e), soha életemben nem vettem fel hitelt és nem is akarok, csak ha esetleg ingatlanvásárláshoz kell. Ha valami olyanra van igényem, amihez nem elég a fizum, azt pluszmunkával (ha az a legősibb foglalkozást jelenti, akkor azzal😏) megoldom, de sosem tudnék pasin élősködni, nem tudom hogy van egyes nőknek ehhez gyomra. Általában minél kevesebbet keresnek/minél butábbak, annál nagyobb az arcuk, gondolom ezzel függ össze.
dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 - Ezt figyeltem meg én is, minél kevesebb van, annál többet akarnak. Egyébként teljesen átlagos kinézetű nők voltak, szóval egyáltalán nem egy top kategória votl egyik se.
dec. 22. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincs feltétlenül összefüggés. Én jól keresek, de ugyanezt elvárom a páromtól is. (Igaz, minddennek fizetem a felét.)
dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5 - Tapasztalatokból kiindulva, van összefüggés.


Én is elvárom már a leendő páromtól, hogy hasonlóan keressen mint én, mert máshogy értékelik a pénzt és nem kell nekem mindenbe segíteni. Segítenék én szívesen, de a mai világban már nem lesz érte nagy hála. Ha megun vagy talál jobbat, akkor a legtöbb instant elhagy, nem akar megbeszélni semmit se. Ezért inkább az anyagiak terén, mindenki menjen a saját útján és ha nagyon komolyra fordul, akkor beszélhetünk közös dolgokról, de a számla akkor is felejtős.

dec. 22. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

6

Igen, ebben nagyon igazad van. Nagyjából azonos szinten kell lenni a pároddal, és akkor elkerülhetőek ezek a feszkók.

dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 - Igen, erre én is rájöttem. Nyilván lehet valamennyi differenciál, de nem sok. Nálam azért elég nagy volt a difi, akkor is legalább 200 ezer forinttal többet kerestem, most meg még többet. Az bölcsész csaj, közszférában dolgozik pl, szerintem jó, ha a 350e ft megvan neki, ami nem valami sok és jelentős különbség van az életvitelünkben emiatt. Ez idő kérdése és feszültséget fog okozni.
dec. 22. 11:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert pénzügyileg kulturálatlanok. Nekem is van pont ugyanilyen ismerősöm mint amit az első kettőben leírtál. Ugyanilyen van férfiben is egyébként, meg nőben is. Látszat legyen meg, az a lényeg.


Meg manapság divat előadni mennyire jól élünk, hitelből, miközben nem. Nézd meg mennyien csinálják ezt.

dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!