Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 5 éve nincs párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 éve nincs párkapcsolatom és a plázákban azt látom rengeteg pár van, hogyan ne érezzem magam kellemetlenül? 28/F

Figyelt kérdés
Nem tud nem megviseli a dolog. Én elég nehezen találok olyat akivel minden klappol.

dec. 22. 16:55
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Jön a karácsony, én meg 5. éve nem a szerelmemet ölelgetem hanem max a párnámat. Szeretném valahogy elengedni fejben ezt a dolgot de nem megy.
dec. 22. 16:57
 2/32 anonim ***** válasza:
69%
Ne hidd azt, hogy mindenki olyan boldog a párkapcsolatában.
dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Annyi egymást unó,sőt utáló,vagy közönyös párt látok mindenfelé,hogy valami hihetetlen.Minden korosztályban.

Ilyenkor nemhogy bánkódom,hogy hat éve nincs párom,hanem néha elgondolkodom és jó nyugodtan élni....

De a reményt nem adom fel magamban egy társért.


54F

dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
És hogy látod, miért nem találsz párt? Amúgy én is évek óta többnyire szingli vagyok, de kicsit sem bánom, boldogabb vagyok, mint amilyennek a legtöbb kapcsolat élő embert látom…
dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Leginkább azért nem találok mert nem is próbálkozom senkinél. Egyszerűen az élet nem dob be olyan lányt akitől szeretnék is valamit.
dec. 22. 17:12
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy valóban nehéz.


Milyen gyakran ismersz meg új embereket? Gondolom rendszeresen jársz emberek közé (mármint közösségbe, nem a plázába)

dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
#5 hát csak úgy nem is fogja bedobni az ablakodon, sajnos ez nem így működik🤣Ismerkedsz neten, élőben, akárhol?
dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Tinderen próbáltam de az nem nekem való. Élőben nem próbálkozom mert nem tudom hol kellene.
dec. 22. 17:38
 9/32 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon gáz ez a sültgalamb-váró, nyafogó kisgyerek-hozzáállásod, kérdező. Plusz még be is vagy zárkózva a saját kis világodba. Aki ilyen, az párkapcsolati partnernek kritikán aluli lenne, akit pillanatokon belül otthagynának. Szóval ideje lenne elkezdeni változtatni magadon.
dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9-es, én szívesen veszem a kritikát a pszichoanalízist hogyha építő jellegű, ha hasznos információ is van benne. Na most a te kommentedben a szapuláson kívül semmi építő, használható nincs. Arról nem beszélve hogy kétlem kiismertél volna pár mondat alapján. Pocskondiázni a legegyszerűbb Kedves :D
dec. 22. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!