Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alacsony egy 170 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alacsony egy 170 cm férfi a nőknek amikor a legtöbb nő ez alatt van?

Figyelt kérdés
dec. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
65%
Attol hogy az alatt vannak, meg szeretik ha egy ferfire fel birnak nezni, biztonsag erzetet ad, tudnak felvenni magassarkut mellette, stb. Ezt egy 170 centi magas ferfi mellett nem igazan lehet.
dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:

#1


Szerinted egy 170 centis nem tud biztonságérzetet adni? Sok 170 centis férfi simán kettőbe hajt egy 2 méteres férfit is. Itt nem a magasság csak a lényeg.

dec. 22. 22:12
 3/75 anonim ***** válasza:
70%
Nem tud olyan biztonsag erzetet adni. Es nem, a legtobb 170 centi magas ferfi nem fog kettobe hajtani egy masfel fejjel nagyobb ferfit ha csak nincs valami baromi jo harci multja. Egy magas ferfi mindig is tekintejt parancsolobb lesz ez van.
dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
23%
Nőként nem szeretem, ha túl magas a pasim, nagydarab, sok kaja kell neki, főzzön rá a radai rosseb. Szex közben direkt rám fekszenek, osszenyomnak, hogy felelemérzeten legyen. Nekem ez nem kell.
dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, volt vőlegényem 169 centi volt. Én 155.
dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:

#3


Nagy tekintélyt parancsolhat a 190 centis csávód amikor a 170 centis férfi becsicskítja ha oda kerül a sor.

dec. 22. 22:28
 7/75 anonim ***** válasza:
32%
Abban te ne legyél olyan biztos, kérdező, én például nőként 176 centi magas vagyok.
dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
71%

Mert a férfi és női átlagmagasság között 10 cm kóülönbség van, és az átlag nő nem 160 cm, hanem olyan 166-167 cm.

És mert a 170 bőven az átlag alatt van.

dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
66%

6-os, egy 170 centis férfi soha a büdös életben nem csicskít be egy 190 centiset, ne legyenek illúzióid.


Te csak szeretnéd ezt hinni, de aki 20-23 centivel magasabb, az nehezebb is, és 99% erősebb, de legalábbis ha a földre visz, neked ott véged van.


Jártam önvédelemre, szerinted mennyi idő alatt tepertek le a nálam jóval magasabb lányok? Nagyjából négy pislogás. Esélyem nem volt ellenük, pedig erős csaj vagyok, csak épp alacsony.

dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
84%

6

A szóhasználatod sokkal nagyobb hátrány, sőt, kizátó tényxező, mint a magasságod.

És már más kérdésnél is bizonyítottad, hogy egy rosszindulatú, másokat sértegető pöts vagy.

dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!