Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a párkeresési motivációja nem az, hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

Hanem hogy egy komoly érzelmeken alakuló kapcsolatot, egy párt találjon akire számíthat?

Értem, a szex jó, meg kell. De ha ez a fő motiváció, ott már rég halálra van ítélve a kapcsolat.

És nem kérek privátokat megkereséssel, ez nem társkereső kérdés.


dec. 25. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
16%
A szex főleg az elején oda tartozik még szerelmesen is. Attól függ, hogy belédszeret-e.
dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
78%
Ez úgy működik bármekkora bánatodra is, hogy akarva és akaratlanul is kívánod a másikat. Főleg akkor, hogyha megvan a szimpátia és esetleg az érzelmi része a dolognak. Aki párkapcsolatot akar az nem csak a szex miatt teszi, aki csak szexet akar az keres kalandot vagy szexkapcsolatot. Szóval szerintem nem nagy kitétel, hogy ne csak szexet akarj, ha párkapcsolatra vágysz.
dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
67%

Igen, én ilyen vagyok. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy azért vagyok ilyen, mert a szexuális igényeim kevesebbek, mint egy átlag korombeli (30-as férfinak). Nem vagyok aszex, sem semmi egyéb. Egész egyszerűen "halvérűbb" vagyok, ami azt jelenti, hogy míg másoknak mindennap kell a szex, nekem elég 2-3 naponta, de a 4-5 nap sem probléma.

Egyrészről ez rossz, mert sokszor volt ebből probléma a kapcsolataimban. Másrészről, meg jó, mert sokkal tisztábban látok dolgokat, mint azok, akiket teljesen elvakít a szex (vagy annak a hiánya).

Ha a lelki oldalát nézem, akkor pedig mindig is úgy voltam, hogy egy mélyebb beszélgetés, vagy egy tartalmas közös program többet ér, mint bármilyen szex. Az előző bnőimnél mindig az emberi minőséget néztem először.

dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
39%

Van, de a szex marha fontos.

N 31

dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván motivál, mint minden egészséges férfit.


De!


Nem feltétlenül azért jövök ossze valakivel, hogy egyből szexelhessek. Van, hogy a személyiség fog meg. Rengeteg jó közös élmény tud lenni azon kívül is. Sajnos ritkán adatik meg az ilyen kapcsolat, ami nem csak a szexben merül ki.


F

dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
40%

"Hanem hogy egy komoly érzelmeken alakuló kapcsolatot, egy párt találjon akire számíthat?"


Aki komoly kapcsolatban gondolkodik az is szeretne szexelni ha nem aszexuális, vagy valami ilyesmi.


Míg tart főleg a rózsaszín köd, szerelem, sőt a szexuális vágy (szeretet esetében már, vagyis jó ideje együtt vagytok) addig a szex is képbe kerül.


A fő cél a szaporodás evolúció szempontjából, azért vagy éhes a másikra folyamatosan, ráadásul közelebb hozza a két félt, úgy érzik lelkük érintkezik szeretkezés/szex által is.


A szex normális dolog és minél tovább húzod csak azért, hogy ne nézzen ribinek, vagy mert nem minden az annál inkább tönkreteszi a kapcsolatot.

Nem azt "mondom" hogy rögtön irány az ágy 1 hét után, de azért 6 hónap se teljen szex nélkül.

dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
19%
Alapvetően társat keresek. Viszont azt látom, hogy a nőknek ez nem fontos, sőt irritáló, és béna, ha a férfinak társigénye van. Nincs igényük ilyenre, ez nekik teher, erre ott vannak a barátnők/gyerek/háziállat. Legalábbis többeknél ezt láttam és tapasztaltam.
dec. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Nem értitek a kérdést. Egy szóval se mondtam hogy a szex nem fontos, vagy hogy ne akarjon.

Hanem hogy ne azért keressen partnert mert van kivel dugni.

Manapság azt veszem észre, hogy egyre több pasinak mindegy kivel jön össze, csak legyen lyuka aztán ha megunja megy a következőre, már ha talál.

dec. 25. 10:29
 9/67 anonim ***** válasza:
21%
Van. Annyira fontos számunkra a szex, hogy 1,5 év után bújtunk ágyba :D
dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
41%

Mert a nők különbek? Egy csoportjuk? Azért jönnek össze a férfiakkal, hogy jólétben éljenek, vagy azért, mert egyedülállóként élni nem tudnak.


Te neked kell ismerkedni és olyan férfival összejönni, aki többet lát benned, mint egy lyukat. De attól még szexelni fog akarni és hiába nem adsz neki lyukat, vagy ritkábban, hogy ne unjon meg attól még megunhat téged simán...

dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!