Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért elég gyakran csak a szex?

Figyelt kérdés

Nincsenek érzelmi melysegeik hogy jó lenne valaki mellett kelni,valakit átölelni,valakihez tartozni?

Az olyan férfiak akik hosszú időn keresztül csak a szexet igenylik mint női társaság, érzelmileg primitivebbek?


dec. 26. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A 21. században az emberek a gyors kielégülést és az az ketette dopamint keresik. Gyorsabb megoldás mint felépíteni és karbantartani egy kapcsolatot.

Emellett "nyűg" lett ma már a párkapcsolat, "korlátozás", aki így fogja fel, annak nem is fog kelleni.

dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi kell más?
dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2# nem szereted ha szeretnek?

Ha valaki haza vár?

dec. 26. 15:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs olyan partner a láthatáron, akivel szellemileg, lelkileg és a materiális kérdések tekitnetében passzolnának, akkor nekem is elég a szex, pedig nő vagyok. Gondolom a férfiak is így vannak ezzel. Majd ha jön valaki, akiben többet látnak, mint a teste, akkor lehet szó párkapcsolatról.
dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi létemre képtelen vagyok az érzelmek nélküli szexre. Pontosabban fizikailag képes vagyok rá, kívánom a szexet, meg az ember fantáziájában természetesen sok minden pörög etéren, de a valóságban nem akarok ilyenbe folyni, az egy éjszakás kalandokat nem nekem találták ki. Nekem szükségem van a teljes bizalomra, hűségre, szeretetre, arra, hogy a másik a lelki társam, a barátom legyen, akivel megértjük egymást, akivel meg tudjuk osztani egymással a dolgainkat. Házasságban is gondolkodom, sosem volt realitása a fejemben másnak. Nem mondhatnám, hogy tipikus vagyok, és elég sok hátrányom származik az idealizmusomból, de ezzel együtt azt sem mondanám, hogy a férfiak többsége megelégedne csak a szexszel.
dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na látjátok? Én (4-es) nőként benne vagyok a laza kalandokban az 5-ös pedig férfiként másra vágyik. Nem annyira a nemektől függ ez, sokkal inkább személyiségtípus, neveltetés, értékrend, jövőkép kérdése.
dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

fel se áll, ha nem vonzódom érzelmi szinten, nincs meg a maximálisnál is több bizalmam a partneremhez.


Ettől persze a férfiak többsége egy ösztönlény szintjén mozog. Pia, kaja, szex, alvás 4es körül élik le az életüket.

dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Férfiként én azt mondom, hogy nekem is elég csak a szex. Annyi időt feccöltem feleslegesen nőkbe, akikkel komolyan gondoltam és a végén átb*sztak, hogy már nincs másra igényem. Nyilván egy ismerkedést nem azzal kezdek, hogy ezt elmondom, majd csak az együttlét után, amikor lepattintom. Sokkal jobb ez így, nincsenek korlátozások, senkihez nem kell alkalmazkodni és senki nem húz le, max 1-2 vacsorával, de az belefér. :D
dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8.-nál a pont!


Én is annyit csalódtam, hogy inkább nem kell semmi érzelem. Szexhez kell a nő, másra nem.

dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

9 - 8as vagyok, a legtöbb ismerősöm is így van vele.


Elég abból, hogy folyamatosan korlátozva vagy, valakinek meg kell felelni és a saját életedet pazarlod egy másik ember dolgaira, aki az első leendő alkalommal lelép ha valami gond van. Manapság már egy középszerű csaj is azt hiszi, hogy ő a királynő és neki minden jár, a férfi meg kb alárendelt és alkalmazkodjon. Hát, egy valami biztos jár neki... :'D

dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!