Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt hiszik, hogy a nőknek bármennyire is nehéz a társkeresés, azok mivel magyarázzák ezt? Ez a csaj ma regisztrált, már 100+ levele van.

Figyelt kérdés

Egy nevén nem nevezett társkeresőre felregisztrált MA egy csaj (még reggel van), és már olvasatlan leveleinek száma 100+, egy külsőre átlagon aluli csaj, akinek a bemutatkozásának részlete:

"nyitot vagyok mindenere csak is ojan irjon aki normalis kep vadaszok kimejenek"

Alig bírom összeszámolni a helyesírási hibákat egy nyomorult mondatban. Mégis egy századragú, népszerűtlen társkeresőn is pár röpke óra alatt 100 fölötti kezdeményezést kapott férfiaktól, nyalják a seggét ezerrel, ráadásul úgy hogy külsőre is olyan kb. mint amilyen a bemutatkozása. :)

Mégis hogy a fenébe lehetne nehéz egy nőnek a társkeresés, ha megnézzük a tényeket?


dec. 28. 09:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

abból a 100+ csávóból szerinted mennyi a selejt? (ha csak abba belegondolsz, hogy kik lehetnek azok, akik egy ilyen bemutatkozó után írnak)


nem lenne könnyű kiválogatni

dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez igaz valószínűleg csak azért ennyire népszerű, mert más is azt gondolja, hogyha írni se tud normálisan akkor biztos butus és egy menetre könnyen kapható.. ilyen mikor támadnak a vércsék.
dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is jött rengeteg levél, kedvelés. A 90% nak már a levél tartalma olyan kritikán aluli volt, hogy válaszra se volt méltó.
dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
19%
Nehéz neki, mert ki kell válogatnia ki lesz a befutó és majd rájön hogy szextől többre nem fog kelleni jó soknak. Aztán TALÁN kifogja a hozzá való férfit, de lehet nem maradnak együtt sokáig.
dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
43%

Tudod a bőség zavara ... Próbáld meg eldönteni 100 nőből melyik a normális. Első három idióta után általába megunják.


A nők fel sem fogják milyen az amikor fél évente jön egy üzenetre válasz valamikor az is olyantól aki bűn ronda ...


Hát ja, mindenkinek van valami baja, soha nem jó semmi.

dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
3, És párt keresel, vagy levélírási/szépírási versenyre gyűjtesz nyerteseket? Kit érdekel kinek milyen az első levele. Attól még lehet jól működö párkapcsolat. Egy levélből hogy lehet eldönteni? Sehogy.
dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
80%

1. Te sem tudtad hiba nélkül abszolválni a topiknyitó üzit. :P

2. Csipkebo... :D

3. A férfiak kezdeményeznek.

4. Valószínüleg vércse a java része! (Kettest adom!)

5. Mire kiválogatja a resztlit... Agyfrászt is kapnék, ha ennyi kanos, kiéhezett, egyértelműen a szexre hajtó nyomoronc üzenet közül ki kéne válogatnom az értelmesebbeket... Exem megmutatta neki milyen üzenetek jöttek, mielőtt én írtam neki... Hallod... Nem lennék nő! :D

6. Ne irígykedj! Próbálkozz tovább, ne add fel! :)

dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
7, úgy olvastam először, hogy ez a pólod is cicaszaros ... kellene egy kávé :D
dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
77%
8: Egs! Én már túl vagyok rajta elég rég! xD
dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
6 Ja, nyilván semmit sem árul el egy emberről, ha helyesírási hibáktól hemzseg a levele. :D
dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!