Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó a szeretet, társ és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a szeretet, társ és szex nélküli életben?

Figyelt kérdés
dec. 28. 21:30
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
62%
Az alkohol, meg a kurvàk.
dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodt légkör, a pénzem.
dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

Ohohoh. A baj, hogy a szeretet, a társ és a szex kéz a kézben jár a nárcisztikus veszekedésekkel, megcsalásokkal, kompatibilitás nélküliséggel.

Ritka olyan párra lenni nemtől függetlenül, akivel jól is érzed magad, őszintén és tartósan.

Én esküszöm sokkal boldogabb vagyok másfél éve, mióta szingli vagyok, mint párban valaha voltam.

dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Millió dolog, ha nem vagy emberileg egybites.

Szeretni meg szerethet más is, nem csak olyan, akivel dugsz is.

dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

Hát a szárnyaló karrier, a csodálatos hobbik meg a rrrengeteg barát(nő), akik nyilván örökké ott is lesznek körülötted, mert nekik sem lesz soha kapcsolatuk, családjuk...

Legalábbis itt ezt nyomatják ezerrel, mindenkit arra buzdítva, hogy maradjon csak szépen egyedül, évekig vagy akár egy életen át, és legyen boldog, mert annyira klassz ez..

dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy a párkapcsolat nem mindig a szeretetről és a jó szexről szól. A szar kapcsolatnal meg az egyedüllét is jobb. És igen, elég sok minden lehet jó az életben a párkapcsolatot kívül is.
dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Ha hibázok, csak magamat okolhatom érte. Nincs vita a maniról. Mincs vita arról, hogy ki-mit akar/nem akar. Azt csinál mindenki, amit akar.
dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
És amúgy minek ilyen kérdést feltenni? Nem úgy él mindenki, ahogy akar?
dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

Szabadság, függetlenség, barátok.


Mert nehéz, sőt szinte lehetetlen olyat találni, aki mellett ezek ugyanúgy megmaradnak, még a legjobb kapcsolat esetében sem. Persze az ember boldogan lemond az ezekkel töltött ideje valamennyi részéről egy boldog kapcsolat miatt, de ha valaki olyan peches hogy az nem jön neki össze, akkor használja ki.


Mi a férjemmel tökéletesen összeillünk, minden hobbink is közös, de bizony hiányzik a falu ahol felnőttem, az erdők amiknek minden részét ismerem, és a barátaim akik ott maradtak, de még a munkahelyem is, mert olyan mégegy nem lesz. Meg az is hogy néha csak ugy céltalanul bolyongjak a természetben akár egy egész napot is.

dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
A szeretet, társ és szex nem mindig jár együtt. Egyébként egy csomó jó dolog van még az életben.
dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!