Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, teljesen kiakanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, teljesen kiakanátok, ha pasi az ismerkedés során bevallaná, hogy hűséges típus, de bizony passzív biszex jellegű fantáziái is vannak?

Figyelt kérdés

dec. 29. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen.
dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Mi köze a kettőnek egymáshoz? Attól, hogy biszex, nem lesz hűtlene b, vagy kevésbé megbízható...


Nem akadnék ki. De nem kérek privit.

dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Csak fantázia vagy megvalósult bisex dologról írsz?
dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

A párom biszex. Nem akadtam ki rajta. Sosem volt férfival, csak fantáziái voltak. Bevallása szerint, elég is neki az. Már 4 éve együtt vagyunk, nyáron házasodunk, teljes a kapcsolatunk.


(Én sem kérek privit)

dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Engem az se zavar ha bi.
dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem akadnék ki, mert úgy él, ahogy neki tetszik, de megköszönném a lehetőséget...
dec. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!