Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz valaha párod? Mit gondolsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha párod? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
dec. 29. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Már van társam, párja a galambnak van. Sosem "párt" akartam magamnak, hanem társat. Érett, gondoldolkodni tudó, és akaró, a felelőségtől nem menekülő, hanem azt felvállaló, bátor, egyenes, hűséges társat. Ennyit szerettem volna mindig is, és idő volt, de megkaptam.
dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
30 éves férfi vagyok, eddig randim se volt pedig próbálkoztam vele. Nem régóta élek a szülői ház helyett albérletben egyedül, kezdek hozzászokni. Vágynék ugyan párra, de a lottó főnyereményre több esélyt látok.
dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Inkább csak élvezem a nyugodt gondtalan légkört amit teremtettek magamnak. Ha egyedül utód nélkül döglök meg, inkább legyen mindenem az államé, mint egy aranyásó libáé.
dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
41 vagyok: nem. (F!)
dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom. Volt már, de egyik se hozott boldogságot, nincs igazán kedvem újra próbálni. Sokkal jobb a mentális egézségem egyedül, hacsak nem találok valakit (bár nem is keresek) aki tényleg igazán érdekel és nagyon különleges, inkább maradok egyedül.
dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

37F vagyok és szerintem az ember "társas" lény, nem pedig "páros" lény, a szótól is a falnak megyek, az állatoknak van párja.


Nekem vágyam a társ de tudom jól hogy milyen érzelmi csőtörést tud okozni ha nem működik jól, vagy nem kölcsönös. Nehéz és szomorú egyedül? Abszolút! Viszont együtt lenni valakivel akivel nem működik még ennél is rosszabb mert utána hónapokig de akár évekig szorongatja a lelkedet a másik. Én ezért nem értem azokat az embereket akik kapcsolatból kapcsolatba tudnak menni, milyen lelkük lehet.


A legintimebb dolog a világon valakivel kapcsolatban lenni véleményem szerint. Én erre vágyom, nem mesebelire, hanem valósra. Ahol együtt egy TEAM vagyunk, egy csapat, egy célért küzdünk és egymást segítjük, egymásnak teret engedünk, egymással mindent megbeszélünk és ahol mindenki megőrizheti az egyéniségét és maximum egymást formáljuk, lehetőség szerint úgy hogy mindketten jobb emberek legyünk a végén.


Erre vágyom és ezt kutatom, keresem. Minden évnek úgy indulok neki hogy év végén már nem egyedül töltöm a szilvesztert. Ez idén nem jött össze. De jövőre újra nekifutok, és újra és újra.


Ez a természetes :).


37F

dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
ha képes vagy látni magad vele, és elképzelni, hogy megvan, és minden nap napról napra tudni és hinni benne, hogy igen nekem jár és megkapom azt akivel tápláló az együttlét és adunk egymásnak értéket, akkor lesz.
dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Biztos, hogy nem.

Egy párkapcsolat egyik alapja a kölcsönös vonzalom, a "kémia". Előbb nyerem meg az Eurojackpotot, mint találok olyat, akivel ez megvan. Nem, nincs magasan a léc, még mielőtt valaki ezzel állna belém. Aki jelenleg vonz, az objektíven nézve: alacsony (a férfiak között, 170 cm körüli), nem jóképű és hamarosan a 45-öt tölti, szóval kicsit sem "Chad". De persze nem kölcsönös. Soha nem az. Vagy én vonzódom a másikhoz, de ő hozzám nem, vagy ő vonzódik hozzám, de én hozzá nem.

Így hogy a faszba' lehetne? És akkor a többi lényeges tényezőről még szó sem volt...

dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fogyatekos vagyok. Szerintem 80% hogy nem lesz
dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem. Volt már régen akit valóban társnak tekintettem és ha rajtam múlik most is együtt vagyunk. De sajnos az élet nem így működik a mostani világ meg nem kedvez azoknak, akik komoly kapcsolatot szeretnének, akik kitartanak a másik mellett, akiknek nem mániájuk a kapcsolatból kapcsolatba ugrálás, az alkalmi légyottok sem vonzzák, akik a hagyományos, klasszikus családmodellt preferálják, hisznek a monogámiában.

A világ nem erre megy már régóta és ezért egyre többen és többen kiesnek "piacról".

Mert valljuk be manapság már tényleg csak egy húspiac az egész. Olyanok az emberek egymással, hogy addig használják a másikat amíg meg nem unják (és valljuk be ez hamar bekövetkezik), majd mint a taknyos zsebkendőd eldobják.

Aztán mennek tovább és tovább, míg végül totál kiégnek és csodálkoznak miért nem boldogok...

Szóval nem hiszem, hogy legy újra párom, társam, nevezzük bárhogyan. Tényleg nagyobb esély van egy komolyabb lottó nyereményre, minthogy valah istalálkozok olyan nővel akivel el tudnám képzelni a jövőm és nyilván aki velem is el tudná képzelni a sajátját.

dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!