Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki hasonló helyzetben van? Eléggé mélyponton vagyok érzelmileg :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Talán furcsának tűnhet, hogy ide írom le, de úgy érzem, jó lenne ezt kicsit kiírni magamból. Sosem volt még barátnőm, és szűz vagyok. Az elmúlt időszakban elég szomorú vagyok emiatt. Látom az embereket körülöttem, akik boldogan élnek párkapcsolatban, és néha azon gondolkodom, nekem még miért nem sikerült megtalálnom azt a különleges személyt az életemben.

Ami engem illet, egy olyan lányt keresek, akit teljes szívemből szerethetek, és aki szintén képes erre. Nem egy sima kapcsolatot keresek, hanem valami mélyet és valódit, de úgy látom a környezetemben, hogy kevés lány gondolkodik így...

Nem azért vagyok itt, hogy sajnáltassam magam, csak úgy gondoltam, jó lenne megosztani ezeket a gondolatokat, és talán találkozhatok valakivel, aki hasonlóan érez.

A lényeg, hogy bízom a jövőben, és remélem, hogy találkozhatok valakivel, aki megértheti és elfogadja azt, aki vagyok, és akit én is ugyanúgy szerethetek. Köszönöm, hogy elolvastátok :)



dec. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Mégis hány éves vagy?


Tini párkapcsolatok topicba ilyet írni:


"Ami engem illet, egy olyan lányt keresek, akit teljes szívemből szerethetek, és aki szintén képes erre. Nem egy sima kapcsolatot keresek, hanem valami mélyet és valódit, de úgy látom a környezetemben, hogy kevés lány gondolkodik így..."


Bocs de tiniként pont nem ilyen érzelgős, mély kapcsolatra vágyik az ember hanem a kalandra, élményekre, nevetésre stb... Majd 35-40 évesen.

dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

20 vagyok... de már 13 éves korom óta erre vágyom.

És igen, a tinik túlnyomó többsége csak kalandokra meg egyéjszakásokra vágyik, a hozzám hasonlóknak épp ezért rendkívül nehéz párt találni

dec. 30. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 én speciel pont ilyet keresek -az erős kötődés nem zárja ki a lehetőségét annak, hogy két ember jól érezze magát egymás társaságában-, és a közeli barátaim illetve haverjaim is. Ez az osztályunkban a lányok felét takarja (a többiekről szimplán nem tudok nyilatkozni).


Úgyhogy egyáltalán nem lehetetlen a dolog.


Plusz nyilván ez nem sokat jelent így anonim, pár mondat alapján ítélve, de nekem szimpatikus vagy, úgyhogy ne aggódj emiatt.

Talán eddig nem találtál magad mellé senkit, de idővel fogsz

dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Fiatal vagy nincs veszve semmi🙂 iserkedj ha jasz edzeni a terembe vagy ha bulizni akkorna buliba🙂 hajra🙂
dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Túlságosan jófiú vagy, a te korodban nem feltétlen az érzelmek játsszanak döntő szerepet, hanem a vagányság, a jó külső stb. tehát felszínes dolgok, a 20 felett már azért játsszanak az érzelmek. De a "jófiúság" akkor sem a legjobb. Nem kell átkapcsolni bunkóba, de túl jó se legyél.

A gond az, hogy nem tudsz megváltozni, mert neked ilyen attitűdöd van.

dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!