Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet Kecskeméten ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Kecskeméten ismerkedni manapság 30 éves nőként? Netes társkeresőn már próbálkoztam, de nem jött be.

Figyelt kérdés
jan. 1. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Kecskemét azért elég nagyváros, van pár olyan része ahol simán belefuthatsz akár "random" leszólításokba is.. Pl a MALOM vagy a Family Center környéke.


De biztos vannak olyan helyek is ahol a kulturáltabb korosztály jár szórakozni.

jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Petsze járkáljon az utcán a szokásos szlogennel hogy hé nem tudja mennyi az idő? Hol a vasutallomás? Vagy nem akar ágyneműt venni? Vagy kèr szórólapot?támogatná az elesetteket?

Valoban tuti ismerkedési terep az utca egy nőnek. Biztos minden jót hinnének olyanrol aki így szóba áll idegennel..legalább ne sarok legyen a háttér.


Friss házason: és hogyan ismertétek meg egymást? Anyád megkèrdezte a malomná mennyi az idő

jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Na, a napi balfék.
jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy szép nőt simán leszólítanak a pasik ha valahova beül mondjuk ebéd időben egy kávéra.
jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
És ha a szép nő örömmel reagál is, egybol be is van skatulyázva. Magas labda.
jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
5. Akkor ne reagáljon, és takarodjon haza, és irkálja a netre, hogy hol találjak kanit?
jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jo.járassa le magát legalább megpróbálta.
jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Na kerdező. Ülj ki egy padra es kommunikálj minden jöttmenttel. Várjuk a tanulmányt.
jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy dagi akkor maguktól kene jönnie hozzad a férfi ajánlatoknak.
jan. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagi, sőt elég jó alakom van. Arcra is azt mondják, hogy szép vagyok (tényleg mások véleményét írom, nem amit én gondolok). Szórakozni nem járok nagyon el, de ha igen, ott se azok jönnek oda, akik nekem tetszenének, meg kb a legtöbb csak szexet akarna, a többit meg majd meglátjuk....utcán is inkább végig mérnek, füttyentenek, de ennyi. A többi lány ismerősöm se jár sikerrel, pedig nőként én mondom, hogy van köztük néhány nagyon szép. Régen mintha ez valahogy könnyebb lett volna. Társkeresőn szintén ez van, alig keres vki komolyat, értelmesen beszélgetni pedig alig lehet velük.
jan. 2. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!