Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akarok párkapcsolatot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok párkapcsolatot, de hiányzik az érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, nem volt még kb semmiféle komolyabb interakcióm lányokkal, mert valahogy sosem érdekelt ez a párkapcsolatosdi, mindig féltem tőle. Egészen jól elvoltam tavalyig, akkor valahogy összesodort az élet egy lánnyal. Semmi nem volt köztünk, csak kavartunk néhány hétig, én nagyon bele voltam zúgva, viszont -mint kiderült- neki csak egy átmeneti pótlék voltam amíg szünetet tartottak a párjával. Azóta nem találom a helyem, mert megmutatta hogy milyen az amikor szerethet valakit az ember, és kap is vissza valami figyelmet, ugyanakkor rossz érzés hogy az ölelések meg ezek a kis apróságok hiányoznak az életemből. Azóta mindig ezen jár az eszem, hogy de jó is lenne, ha valakinek adhatnék egy puszit, vagy vehetnék egy csokit, pedig mielőtt ezeket nem éltem volna át, egyáltalán nem hiányoztak.

Nos, én ezt az érzést akarom magamban valahogy "kikapcsolni". Nincs normális egzisztenciám, nincs időm, se motivációm barátnőt szerezni, mert ez a lány tönkrevágta a lelkivilágomat, és ehhez hogy az egész párkapcsolat keresés egy merő gyomorgörcs legyen, semmi kedvem. Boldog akarok lenni, nem erős.

Nem tudok a szabadidős tevékenységeimbe elmerülni kellően, mert ha valamit csinálok, akkor is az van hogy de jó lenne ha itt lenne egy lány és beszélgetnénk közben, vagy ha vezetek, akkor is azon pörgök hogy de jó lenne, ha itt lenne egy lány, és kirándulnánk egyet, megnyílnánk egymásnak meg ilyenek.

Fent vagyok társkeresőn is, de szinte nincs is matchem mert annyi lelkierőm nincs hogy egy értelmes profilt összerakjak, meg nekem ez a jobbra-balra húzunk dolog annyira nem fekszik.

Szóval, abszolút semmi hangulatom az egészhez így, ezért akarom minden ilyen érzésemet kikapcsolni. Hogyan tehetném, mivel vezethetném rá magam mentálisan?


jan. 5. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Én szerintem tudok rajtad segíteni .

26 éves férfiként még fiatal vagy . Építsd magadat , járj el társaságba picit megnyugszol és el fog jönni amit keresel.

jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Szóval akkor ki akarod kapcsolni magadban ezt? Arra is vannak módszerek, de minek éltél akkor?

Helyette építsd magad, tanulj, járj el közösségi rendezvényekre, bulikra, stb, és kezdeményezz.

jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet kikapcsolni, el kell fogadnod, hogy nem lehet, és így tovább élni. Szomorú, de ez van.
jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt mantrázod magadnak... Ne törődj semmivel légy boldog! Lásd önmagad kívülről! Ahogy más megnéz téged. Gondolkozz az érzéseiden! Mit, miért?

Hájrá!

jan. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy terápia segíthet. De egyébként is, te magadnak beszéled be, hogy nem lehet meg hogy nem kell.

Normális, hogy vágysz párkapcsolatra. Én egész jól elvagyok, mégis vágyok rá.

jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne akard kikapcsolni. Nem voltatok közös nevezőn, ha hitegetett akkor inkorrekt is volt, ha nem akkor csak sajnos így jártál. Emberek vagyunk, természetünknél fogva vágyunk a szeretetre. Teljesen normális.


Tedd magad rendbe lelkileg, testileg meg ahogy kell. Ha görcsösen akarsz valamit kitörölni, úgyse fog menni. Dolgozd fel és dolgozz magadon.

jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Mondogasd azt magadnak, hogy a szerelem pár hónapig tart, a másik nem is biztos, hogy valaha viszont szeret, és meg fog nézni minden szembejövőt az utcán.


Ne csak a napos oldalát lásd, az ritka, ha létezik egyáltalán.

jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok meg minden, köszi a válaszokat is, de higyjétek el, nekem tényleg nincs rá szükségem. A hetes jól összefoglalta. Jól érzem magam enélkül is, nem vágyom családra, szeretem a munkámat, jól keresek, autóm is van szóval okom nincs panaszra (nem is szoktam) mert rengeteg boldogságfaktorom van így is, pusztán ezt szeretném valahogy eltompítani magamban, mert nem érzem szükségességét.
jan. 7. 15:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mert nem vagy aromantikus. Mindig fog hiányozni egy társ, maximum megtanulhatsz az érzéssel, hiánnyal együtt élni.


Amúgy ne hari, de nagyon ostoba vagy. Attól, hogy nem jött össze azzal a lánnyal attól még mással összejöhet mégha pár évig, de akkor is boldog lehetsz valakivel, sőt több személlyel életed során. Mindenkit ér csalódás és mégis túllendül rajta. Nem azt írom, hogy azonnal keress barátnőt, de ismerkedni lehet és közben az egzisztenciáddal kezdeni valami jobbat, önbizalmat növelni se ártana.

jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Barito ***** válasza:
100%

"Nem akarok párkapcsolatot, de hiányzik az érzés."


Ez ellentmondás.

jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!