Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket miért vádolják azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket miért vádolják azzal hogy párválasztásban kifutnak az időből?

Figyelt kérdés

Hogy ha nem találják meg 30 éves korukig életük párját akkor utána már egyre jobban csökken az esély, mert később már férfiak egyre kevésbé látják vonzónak őket.


Milyen hülye gondolkodás ez?



jan. 6. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a féltékenyek, rosszindulatú és szerencsétlenek mondják.


Ha nekik nem megy és sz**ar az életük, akkor másra is ráerőltetik ezt...

jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#11

Szóval ignorálsz minden értelmes érvet és ennyi a válaszod?

jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12: Szerintem az egész kérdés teoretikus.

Az életben nem hallottam senki szájából a kérdezett mondatot.

Ezek jutnak róla eszünkbe, szerintem nincs valós személy, aki ilyet mondana.

jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12


Igen ennyi válasz bőven elég.


Ha a felfogásod egy retardált szintjén van sajnálom.

jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 34 évesként azt látom, hogy ez ebben a formában teljes hülyeség. Nyilván kisebb merítésből tudok válogatni, mint egy 20éves, de bőven nem lehetetlen, az meg, hogy nem találna vonzónak kb. senki... én nem ezt látom. Persze, nyilván a lelakott, lepukkant típusú 30as nőknek nehéz, de nálam pl. akadnak jelentkezők, nyilván köztük van sok, akinek csak szex kellene, de ez nem a koromnak köszönhető, hanem annak, hogy nő vagyok, mert sok férfi simán csak szexet akar, és ennyi.
jan. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy része rosszindulat, másik része meg nem halad a korral és azt hiszi, az 50-60 évvel ezelőtti tudomány érvényes most is. Például egyszer 25 éves koromban rám írt egy társkeresőn egy srác, én megírtam, hogy nem szeretnék vele ismerkedni, amire azt válaszolta, hogy "nem baj, nem én futok ki mindjárt a időből". Ezt megosztottam a neten és több komment jött, hogy "nem figyeltél oda biológián", meg hogy "igaza van, 30 fölött már csak komplikációval születnek babák és fogyatékosok lesznek". Én meg azt látom a való életben, hogy rengetegen szülnek 30 fölött és egészségesek a gyerekek. Pont tegnap olvastam itt, hogy ha fogamzásgátló szedése mellett esik teherbe a nő, pl kihagy egy szemet, akkor fixen fogyatékkal élő lesz a gyerek a sok hormon miatt. Mi van? :D És ezt tényleg komolyan gondolják... Amúgy én 26 évesen jöttem össze a párommal és gyerek legalább 31-32 éves koromig nem lesz. Nővérem 31, majd 35 évesen szült egészséges fiúkat. Ha meg arra érti valaki, hogy minél előbb meg kell ismerned a párod, hogy legyen idő őt kiismerni és utána eldönteni, hogy szülsz-e neki... Ja, ideális esetben így van. De pl egyik ismerősöm az első randin terhes lett. Azóta házasok és született még egy gyerekük. Úgyhogy nem feltétlenül kell éveket együtt lenni valakivel ahhoz, hogy tudd, ő az igazi.
jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!