Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak szerint nők "Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerint nők "Nem lehet normális férfit találni" problémája önteltségből és illúziók kergetéséből ered?

Figyelt kérdés

jan. 6. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert szerintem aki akar az tud találni.
jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Melyik férfiak szerint?

Zimbardo szerint nagyon nem.

Bedő Imre szerint nagyon nem.

jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerinten csak magasak az elvárások, ennyi.
jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lenőtt hajú, macinacis, tetovált szemöldökű, láncdohányos flegmázó macák jönnek ezzel a szöveggel, akkor igen.
jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Zimbardo nem túl hiteles, a híres börtönkísérlete is kamu volt:

[link]

jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
5: A kérdés az volt, hogy "férfiak szerint". Talán vitatod, hogy Zimbardo férfi?
jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te emelted ki Zimbardót a bolygón élő négymilliárd férfi közül, gondolom, azért, mert nagyon hitelesnek és reprezentatívnak tartod a véleményét.
jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

7: Így, ahogy mondod: ez a TE GONDOLATOD.

Nem az enyém.

Nem kapnád meg az iskolaérett státuszt nagycsoportban ezzel a logikával.

Még a saját gondolatodat se tudod megkülönböztetni másétól.

jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
8 gyakran szoktál számodra teljesen irreleváns embereket kiemelni? Úgy értem, például pénzügyekben a masodunokatestvéred vízvezetékszerelőjét idézed, gasztronómia terén meg a soroksári kéményseprőt?
jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9:


Matematikai alapon reagáltam a kérdésre.

Férfiak szerint = minden férfi szerint.

Ha csak 1 kivétel is van, akkor az állítás cáfolva van.


Lényegtelen, hogy kit neveztem meg, de mivel ezek az emberek publicisták, könnyen utána lehet nézni, szerintük MIBŐL ERED a "nők "Nem lehet normális férfit találni" problémája".


Mivel egyetértek az ő okmegnevezésükkel és rogyásig lehet tőlük olvasni az okokat, és nem nekem kell koptatni a billentyűzetet, ennyivel le tudtam tudni ezt a topicot.

jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!