Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg több az aszex meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg több az aszex meg szexből kiábrándult nő mint férfi vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben bár én magam nem vagyok aszexuális van aszex lány ismerősöm, és sokan panaszkodik, hogy nem nagyon talál magának aszexuális férfit. konkrétan pl. az aszexuális társkeresőkön is ahogy néztem ott vele pont fordított az arány mint a heteroknál, tehát egy aszex férfire több nő is jut! vagy ha több nem is, de mondjuk ilyen 1:1.5-höz az arány, ami teljesen más mint a heteroszexuálisoknál, ahol társ -és szexpartner- keresőknél általában nagy férfi túlsúly van. Ennek mi lehet az oka? Miért "termel ki" a társadalom ennyi női aszexuálist?

jan. 7. 06:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Én nőként az aszex férfiak arányát érzem soknak.
jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1! Te is aszex vagy vagy hetero? Mert nem mindegy!
jan. 7. 06:37
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Vagy több az olyan férfi, aki nem képes feltüzelni/beindítani nőt, így több nő gondolja magáról, hogy aszex.
jan. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3! Ez oké, de az nem fog aszexuális társkeresőre felmenni, hanem keres másik hetero pasit, nem?
jan. 7. 06:39
 5/26 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem rohadt sok nőt férfiak tesznek tönkre. Ebből fakadhat sok nő szexualitásában az aszexuálissá válás.


Szerintem alapból is több a természetes aszexuális beállítottságú nő, mint férfi.

A férfiaknál elenyészőnek tartom. Inkább jellemző a kényszerű incelség. Annak meg mint egy alfaja válik aszexuálissá a beletörődés hatására.


Ezek mind vélemények, esetleg a látott tapasztalatok.


31/F hetero

jan. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem hát. A való életben van sok aszex férfi. A társkeresőt nem tudom mert semmilyenre nem megyek fel.
jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
5! Az incel pasi sosem lesz aszex! Attól, hogy nincs kivel szexelj még nem vagy aszexuális. Meg egy férfi, aki vágyna a szexre meghülyülne hosszú távon egy aszexuális kapcsolatban.
jan. 7. 06:48
 8/26 A kérdező kommentje:
6! Bevallom én nem ezt tapasztalom, hogy sok aszexuális férfi szaladgálna az utcán, még sose hallottam egy férfitől sem, hogy "Áh engem nem érdekel a szex" nőktől annál többször hallom, hogy nem annyira fontos vagy egyáltalán nem fontos neki.
jan. 7. 06:50
 9/26 anonim ***** válasza:
20%

Az aszex pasi nem akar nokkel nyuglodni, meg a hisztijeiket hallgatni, jol megvan egyedul.



39F incel

jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%

Az aszexualitás túlnyomó többségben valószínűleg vallási okokból és munkaügyekből kifolyó túlhajszoltságból eredhet.


Mindkettő tényező erőteljesen csökkenti a nemi vágyat. (Esetleg még a megélhetési bizonytalanság is közrejátszik.)

jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!