Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hirtel megszűnne az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hirtel megszűnne az internet, az internetes társkeresés lehetősége rosszabb helyzetben lennének a nők ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
jan. 7. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Régen ameddig nem volt internet más volt sokkal több esélye volt egy átlagos de jófej férfinak egy szép nőnél is, mert akkoriban egy szép nőre jutott néhány udvarlo, nem az volt mint ami manapság megy hogy naponta tucatjával kapja az ajánlatokat
jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
szerintem egy picit javulna az átlagos pasik esélye de aki vállalta az továbbra sem nyerne semmit.
jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A net nélküli világban is megtalálta a többség a párját, még mindig az élő a "divat" nem a jobbra/balra húzogatás. Az megy fel a netre, akinek élőben nem megy, vagy nincs lehetősége... Akinek élőben összejön az minek is menjen a netre nem igaz?
jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyanban. Csak élőben ismerkedek, semmi hátránya nincs.
jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Leclerc ***** válasza:
Ugyanaz lenne mint az internet előtt. Akkor se voltak rosszabb helyzetben a nő, párkeresés szempontjából.
jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen. Nő vagyok, 15 éves korom óta foglalkoztat a párkapcsolat téma. Ha akkor lett volna társkereső, bizony Isten használtam volna. 16 évesen ismerkedtem meg az első barátommal, mivel akkor még fiatal voltam és jártam közösségi eseményekre, így tudtunk találkozni. 18 évesen jöttem össze a második barátommal, ő osztálytársam volt. Amikor mi szakítottunk, akkor egy ideig nem volt kapcsolatom, még nem ismertem a társkeresőket, pedig akkor már létezett Tinder. Olyan fél évig járogattam kocsmázni, bulizni, de csak beszélgetés meg max csókolózás volt. 19 elmúltam, amikor szembejött egy cikk a Tinderről, na azóta nekem csak erről és ehhez hasonlókról volt párkapcsolatom :D Ugyanis amióta nem járok suliba és a bulikból is kinőttem már nem nagyon tudok ismerkedni máshol. A net nagyon jó erre, kényelmes, otthon fekszem az ágyba és húzogatok jobbra balra, úgyhogy csak annyi a nehéz, hogy rá kell vennem magam egy randira :D De ha az első jó onnantól kezdve simaügy minden :)
jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én igen. 23 éves koromra megszűntek a lehetőségeim élőben ismerkedni. 31 éves koromig olyan szinten egyedül voltam, hogy még csak egy randi sem volt, totál üresjárat. Mert annyira ellenemre volt a netes szarakodás. Most is gyűlölöm, és nem is jártam még sikerrel, de legalább néha alakul valami. Már bánom, hogy annyi évet hagytam kárba veszni, szerintem úgy 23-28 között lehetett volna némi esélyem, most már (lassan 33 évesen) elkéstem, minden korban hozzám illő, elérhető közelségben élő, valamire való férfi foglalt.

De szerintem én ezzel egy kisebbséget képviselek. A legtöbb nőnek nem számítana, van lehetőségük élőben.

jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!