Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély még így hogy valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély még így hogy valaha párom legyen?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok és eddig egy nő sem talált vonzónak... legutóbb egy 43 éves nagyon elhízott négy gyerekes családanyával randiztam aki a randi végén mondta bocsi de nincs kémia ... lassan 40 vagyok és eddig mindenkitől ezt kaptam..
jan. 11. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

😂😂😂😂

Mit akarsz gyerekes anyától???

Kell neked az ,hogy más vad idegen gyereket nevelés és kínlódás velük???megérdemelt ha ennyire hülye vagy

jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem a külsőd a probléma, hanem a belső tulajdonságaid/stílusod?
jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. Lehet....
jan. 11. 13:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Szélsőséges eset vagy, és nem is akarlak hitegetni téged, hogy lesz majd valakid...
jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hàt nem tudom. Miből áll egy randi nálad?
jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

22 évesen, még nem kell temetni a magad, előtted az élet.

25 évesen már azt kapd, hogy mekkora szerencsétlen vagy, el vagy késve, lehúzhatod a rolót.

Hogy is van ez?

jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6



Te se a valóságban élsz. 25 évesen max te kaptad még eddig, hogy szerencsétlen vagy, feltételezem azért, mert a külsőd nem épp vállalható.

Ha a kort vesszük csak, akkor mi különbség van a 22 és 25 év közötti ember között. 3 év, oké... ésatöbbi?

jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7. Nincs rólam kép, ez egy anonim oldal.
jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8


Kit érdekel...

jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9. Te mondtad hogy kinézet alapján mondják, de nem is látnak.

Amugy meg téged érdekel! 🤣

jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!