Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a 20 és 40 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a 20 és 40 év közötti férfiak körülbelül 40 - 50 százaléka nem ronda, viszont abszolút nem vonzó kategória a nőknek?

Figyelt kérdés
jan. 12. 13:53
 1/7 A kérdező kommentje:
A nők többségének..
jan. 12. 13:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én férfi vagyok és ugyanezt tapasztalom a nőkkel kapcsolatban. Bár inkább 75%-ot mondanék.
jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most mégis mi a meglepő?


Ha elmész mondjuk bevásárolni akkor nem fogod az emberek még csak 50-60%-t sem vonzónak találni akikkel futólag találkozol. Tehát a 40-50% igencsak egy gyenge becslés. Nem tudom te, hogy vagy vele, de engem például a nők 50-60% nem fog meg. Sokkal kevesebb van aki igen. Ez pedig nem azért van, mert ne lehetnének vonzóak vagy rosszul néznének ki, csak nekem szimplán nem az esetem vagy valamiért nem tudok rá úgy tekinteni. Az is probléma, hogy úgy gondolsz a nőkre, hogy csak és kizárólag ugyan azok a férfiak tetszhetnek nekik. A reális, szerintem inkább ilyen 10-15% akit tényleg vonzónak látunk/látnak. Nem abból kell kiindulni, hogy valaki minden útjába kerülő nőt megfektetne, mert számára beleesik az "arra jó" kategóriába.

jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám 90%-a átlagos - ugyebár azért átlag, mert abból van a legtöbb. S ahogy a #2-es is írta, ez a másik oldalra is igaz.

Amúgy meg fordítva elég "érdekesen" mutatna a dolog, ha a nők a pasik 90%-át vonzónak találnák akkor kb. egy szingli nő sem lenne a világon 😂

jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan igazán szép nőből és férfiből nagyon kevés van ám!

Egyáltalán nem gyakori, és értelemszerűen mivel nem ők az átlag, ezért a legtöbb embernek átlagos párja van. Maxmimum felturbózza magát az ember, de a született gyönyörű, szép nők, és született f*sza, és vitathatatlanul még férfi szemmel nézve is jóképű férfiak nagyon ritkák.

Százalékolni meg felesleges, aki az utcán szembejön veled, az nem biztos, hogy a legjobb formájában van, de ha kicsit kicsinosítgatja magát, akkor máris szebb, a férfiaknál dettó, ha nincs megcsinálva a haja, nem olyan ruhába jár stb. akkor kevésbé vonzó, ezek például nem igazak azokra a nőkre és férfiakra, akik alapból a legszebbek között vannak, ez genetika.

Rajtuk még a kukás ruha is jól áll.

jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem megneznek a nok meg nyomulnak ram..30f
jan. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nyomulnak rád?
jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!