Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetnek úgy érzelmeim egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek úgy érzelmeim egy férfi iránt, hogy egyáltalán nem vonzódom hozzá fizikailag? Érdemes így belemennem az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Azt fogom csinálni amit itt többen mondtok, mert én magamtól már nem tudok dönteni…

2020 nyarán egy nyaralason találkoztam egy férfivel közös ismerősön keresztül.

Már amikor először meglátott úgy nézett rám mint mikor én egy ékszerbolt kirakta előtt vagyok.

Még aznap este egy bárban utánam jött, meghívott egy italra és elkérte az instam.

Én a covid miatt előbb hazajöttem, ő azonnal irt hogy hova tűntem, jojjek vissza…

Utána 3 even keresztül zsinórban minden hónapban többször irt, menjünk el ide, menjünk el oda, még a lezárások alatt is írt hogy így is meg tudja szervezni a találkozót.

Európában már nem tudsz olyan helyet mondani ahova ne szervezte volna le az utat…

Most pár hónapja nem beszéltünk már mert én nem irtam neki vissza… meg el is tuntem a szociális médiáról

Őszintén eddig is kaptam már pár intenzív nyomulást, de ő valamiért más volt

Azóta sincs barátnője pedig ő már bőven 30 felett van, én 25 voltam mikor találkoztunk…

Valamiért úgy érzem hogy ő az utolsó esélyem, aztán venlany maradok.

Meg ugyanaz a hobbink, az utazás, ugyanazokat az éttermeket szeretjük stb…


A helyzet viszont az hogy sajnos egyáltalán nem tetszik, pedig objektíven nem csúnya, magas, nem hájas, de nem is kifejezetten helyes…


Itt egy kép egy random pasiról, kb ilyen kategória… (nekem ő sem tetszik)


[link]


Sajnos így közel a 30-hoz is, van egy ilyen rossz tulajdonságom hogy nagyon számít nekem a külső és SAJNOS nagyon szeretem a tipikus szépfiúkat…

Olyannyira hogy alig volt férfivel kapcsolatom mert senki nem tetszik…


Úgy érzem az élet így akarja megtanítani hogy itt ez a pasi aki amúgy nagyon sok nőnek kellene(főleg sok aranyásónak) és mégis 3 éve nyomul rám


Annyi not látok olyan férfivel aki szerintem borzalmas, és ők együtt tudnak velük lenni, én meg itt vagyok egyedül.


Ha válaszolnék neki az aggódó üzeneteire akkor tudom hogy újra találkozni akarna velem.

Mit tegyek szerintetek?


Hozzáteszem hogy elég durva szociális fobiam van, nagyon nagyon nehéz nekem a randizas, ezt csak akkor tudnám legyőzni ha megőrűlnék egy férfi iránt.


Volt hogy barátságból találkoztam férfivel és még akkor is nagyon cikinek éreztem az egészet…


Adjak neki esélyt?


jan. 15. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Minek? Ha nem jön be, akkor mit akarsz vele? 25 évesen már attól félsz, hogy vénlány maradsz? Hol élsz, a 19. században?
jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem ronda az a pasi.

Ha neked nem tetszik hagyd békén.

N 31

jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát az a pasi egyáltalán nem ronda, főleg 30 évesen.
jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Biztos aranyos férfi tudna lenni, de ez az utánad koslatás beteges, betegessé tette. Legjobb lenne neked és neki is, ha letiltanád minden platformon, aztán továbblépnétek...
jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2 tehát ha nem érzek valaki iránt vonzalmat akkor már felszínes vagyok. Ok.

Agyatlan önimádó modell fiúval sem tudnék lenni.


5 én nem azt mondtam hogy ronda, az nekem már semmikepp sem menne, hanem csak meg akadtam mutatni hogy ilyen típus.


Igazából lelkiismeret furdalasom van már miatta, meg az elmúlt 3 év miatt és zavar hogy ilyen kitartó férfit kihagyok csak mert nem vonzodom hozza

2020 nyarán voltam 25, nem most…


Szerettem volna szoktatni magam ahhoz hogy nem kell a vonzalom

jan. 15. 22:23
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg hagyd. Ne erőltesd, ami nem megy.
jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Először is: aki neked borzalmas, az másnak a legszebb férfi.

Ha nem érzel semmit, nincs vonzalom, kár erőltetni. Kell a szikra, a testi vonzódás, mert a szex is nagyon fontos egy kapcsolatban, ill. a lelki kapcsolat. Ezek mind együtt. Egyik nélkül sem lehet.

N

jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"ő az utolsó esélyem, aztán venlany maradok"

Akit 3 éve csak "etetsz", de nem érdekel, az nem nagy esély.

Becsapod magadat is őt is.

Szépen búcsúzz el tőle, azt megérdemli.

jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nyugodtan válogass még 10-20 évig, van időd. Minek elsietni. :))
jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!