Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, összejönnétek egy 10-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek egy 10-15 centivel alacsonyabb férfival?

Figyelt kérdés

Főleg a magasabb nők véleménye érdekel, 170-175cm felett.

(Nem vagyok magas nő fétises alacsony férfi, sőt, nő vagyok, csak érdekel. )


jan. 15. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem!
jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

175 centi vagyok. De 185 centisen se lehetne a párom ennyire sokkal alacsonyabb.

A 11 éves fiam 155, oké ez 20 cm, de a 10-15 is hasonló: hónom alá csapom és puszit nyomok a fejére. Nem, nagyon nem.

Zárójelben, az első férjem 180 cm, tőle van a nagyfiam, a második, jelenlegi férjem meg 183, szóval nem a 190+ égimeszelőkre megyek, dehát na, valamennyivel azért legyenek magasabbak...

jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Meg 5 centivel alacsonyabbal sem.
jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%
Mindenkinek más. A többségnek az jön be ha magasabb a férfi, de én voltam már nálam alacsonyabb fiúval is, nem érdekel mit gondolnak mások. Hallottam már olyan kapcsolatról ahol 20-30 centi a külömbség. Nincs vele semmi baj szerintem.
jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A barátom 5 centivel alacsonyabb, ez még simán belefér, de már 8-10 centi is túl sok volna.
jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, sőt, legyen magasabb, jóval.
jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyne 😂😂😂
jan. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Van már kerti törpém
jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. 167cm vagyok, nekem szükségem van arra, hogy szó szerint fel tudják nézni egy férfire. Így elég kevés esélyt látok rá, hogy össze jönnék nálam alacsonyabbal. Még azt max el tudom képzelni, hogy velem egymagas legyen, de alacsonyabb pasinak elég csekély esélye lenne nálam. 26n
jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Viszont én így is elég alacsony vagyok
jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!