Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen mentális vagy testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális vagy testi problémái lehetnek valakinek azért, mert nem volt még párkapcsolata és nem szexelt?

Figyelt kérdés
jan. 16. 11:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez az oldal remekül bizonyítja a mentális problémákat ezzel kapcsolatban.
jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Egyéntől függ. Szerintem ennek nem kéne problémát okoznia.
jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
mozgássérült, végtaghiányos akár
jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Hogy érted? Attól nem lesz mentális problémád, hogy nem szexelsz. Az viszont előfordulthat, hogy a mentális problémák miatt nem talál valaki párt.


Szocfóbia ilyen.

jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Kb semmilyen, de ez nem zárja ki egyik meglétét sem más okból.
jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hány eves
jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
Magábqn beszél tevéhez beszél romlanak a szociális készségei vendégeket elkezdi utálni a lakásban zavarja ha más tesz arrébb vmit alkalmazkodóképesség csökken talán az empatia is
jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Semmilyen. Aki ezeket okolja az már eleve valami defekttel született, és egy párkapcsolat nem lesz megoldás a problémáira, sőt..
jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk ha nagyon pici, de tényleg nagyon pici mérettel rendelkezik, vagy nőként a nemiszervével valami probléma van mint pl. hiába akart szexelni a szűzhártya nagyon nem szakad át és beavatkozásra lenne szükség, de nem mer, akar elmenni orvoshoz. Na ilyesmikből alakulhat ki mentális probléma, vagy eleve azzal küzdenek és azért nem akad senki még szexre se.
jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

4: Ez így nem igaz. Ha valaki például előnytelenebb adottságú és nem talál partnert magának hosszú időn át, az okozhat nem kis gondot nála. Mindenkinek az élete más, hogy mi történik és hogyan tudja kezelni. Persze innentől kérdéses, hogy valóban vele van-e így gond vagy csak a sors akarja így éppen még. Például nekem nagyon-nagyon lassan kezdett beindulni az életem és sokára lett igazi kapcsolatom. Nem lett mentális gondom szerintem, de rosszul hatott rám. Azóta hiszem, hogy így kellett lennie.


Van olyan ismerősöm, aki minden kapcsolatot ellehetetlenít maga körül túlzott elvárásokkal és finnyáskodásokkal. Hiszek benne, hogy pedig lett volna már kapcsolata és 40 év felett is egyedül maradt így. Én ezért mentális sérültnek tartom őt. Velem meglépett olyat, amiért feljelentettem. Pedig barátom volt. De ez másik történet.

jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!