Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagy azon a szinten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagy azon a szinten, amit magad el szeretnél érni, akkor nem érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Pl diplomát szeretnél, de még gyűjtesz rá, vagy nem vagy ott a karrieredben ahol szeretnél, ha nem tudsz olyan ruhákra költeni, mert kevesled a saját fizud, vagy mondjuk nem találtad meg a hobbidat ami tényleg érdekel…….


Ilyenkor megéri ismerkedni, vagy inkább fűkegyek rá a fejlődésre?

Fiatalabb nem leszek, de egyik a másiktól veszi el az időt.

Ti mit gondoltok?



#ismerkedés #Nem vagy ott ahol szeretnél
jan. 19. 10:51
1 2
 1/13 Kitana. ***** válasza:
100%
Egyedül szerintem könnyebb fejlődni, mert rugalmasabban tudod kezelni az idődet, de kapcsolatban sem lehetetlen azért, jó páran megoldják. Olyan párt kell találni, aki nem akar állandóan a nyakadon lógni, mert neki is megvannak a saját dolgai.
jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni érdemes, és őszintén. Élni, beszélgetni. Most ilyen vagyok, ez van, és mit szeretnék, van-e tervem a megvalósításához, hogy szeretném/tudom/fogom elérni.

Kb. ezek a fontos témák.

jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Semmikor sem érdemes. Legalábbis célzottan biztosan nem. Ha úgy indulsz neki, hogy "na akkor most én ismerkedni fogok, ha törik ha szakad" biztosan nem lesz belőle semmi eredmény.
jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lenne érdemes? A másik ember sem biztos, hogy ott tart még az életében, ahol szeretne. Nincs arra szabály, hogy csak minden szempontból elkészült emberek érdemlik meg a párkapcsolatot. A lényeg, hogy ne olyanok után vágyakozz, akik elérhetetlenek. Ha te sem vagy még diplomás, akkor ne csak diplomás társra vágyj - de ez csak egy példa.
jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. 28 évesen már ritka az aki nő, és akar diplomát de még el se kezdte, mert nincs rá keret, hanem meg kell teremteni magának.
jan. 19. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod?
jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Ezt tapasztalom. Vagy van már diplomája, rám meg egy selejtként tekint mert nincs, vagy nem is akar mert jó neki az a béna élet ami van neki.
jan. 19. 11:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah, hogy te lenézed azokat, akiknek nincs diplomája!
jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Én nem, a nők engem mert nekem nincs.
jan. 19. 11:49
 10/13 anonim ***** válasza:
"vagy nem is akar mert jó neki az a béna élet ami van neki."- ez eléggé lenéző komment volt.
jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!