Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha évek óta nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nem volt barátnőm, megértenéd, hogy az összejövéssel nem akarok hetekig szórakozni, hanem a kölcsönös vonzalom és a fontos alap dolgok tisztázása 1-2 hét alatt nekem már bőven elég? 30/F

Figyelt kérdés
jan. 21. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nekem se volt évek óta pasim. Pont azért, mert nem állok össze minden jött-ment gyökérrel. Így veled se. Nem érdekel a szexhiányod, nagyon jó minőségű guminőket lehet már kapni😉
jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mennyire osztod meg az életed a másikkal...helyzetfüggő de azért szerintem is több idő kell.
jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Engem baromira érdekelne miért nem volt barátnő...
jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de mért nem volt barátnőd nem akartad vagy nem jött össze? Nem mindegy. Sajnos.
jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg. Feltételezem te is megértenéd, ha azt mondanám, hogy nekem pedig ennyi idő nem elég ahhoz, hogy megismerjek egy embert és érzéseket kezdjek táplálni iránta, azaz össze akarjak jönni vele. Magyarul elfogadnád, hogy akkor nem egymást keressük.

Ha azt mondanád, hogy te tulajdonképpen szexelni szeretnél bárkivel, aki nem teljesen kattos, azt mondom oké, ez is egy állapot. Ha éppen ez belefér és ilyen szempontból engem is érdekelsz, miért is ne? De nem tudnám komolynak kezelni ezt a "kapcsolatot".

jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

Igazából nálunk pont ez volt a normális, nem szórakoztunk hetekig. Nem is értem.


Az pedig semmit nem jelent és csak kötözködés alapja, hogy miért volt régen párkapcsolat.


35/F

jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Senkit nem érdekel a szexhiànyod.
jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem nem kötözködés csak kíváncsiság. Nem mindegy. 😀
jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem az én bajom, hogy fruszrtált vagy és nincs türelmed megismerni.
jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!