Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban szükséges legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szükséges legalább 450-500 ezer forint fizetés egy átlagos vagy kicsit afelett kinéző nőhöz vagy ez csak egy incel dolog?

Figyelt kérdés
jan. 24. 08:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
55%
Jóval több kell ennyit én is keresek
jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Utóbbi. Számtalan gyárban dolgoztam már, egészen nettó 150 ezer forinttól kezdve 340 ezer forintig, és láttam, hogy melyik palinak milyen barátnője van. Úgyhogy bizton állíthatom, hogy az utóbbi.
jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
62%
A normál élethez is szükséges ennyi.
jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
51%
ha szarul nézel ki és lakásod sincs, akkor meg kevesebb az esélyed :D
jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ. Én ennyit keresek, úgyhogy hasonló szintet várok el. (Nyilván nem forintra kiszámolva, de nagyságrendileg.)


Van aki nálam is sikeresebb és jobb helyzetben van, és van aki egyszerűbb körülmények közt él, pl tanár, ápoló, szóval kevésbé jövedelmező hivatást választott. Nyilván nekik más lesz a limit.

jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
49%

"kinéző"


Mert mindig csak a kinézet meg a pénz.

jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
56%

Egy normális felnőtt emberhez szükséges ennyi…

Így aztán olyan embert találni társnak, aki normális körülmények közt szeretne élni, nem árt…

De ott a példa, hány kisgyerekes család nyomorog vidéken minimálbérekből, sajnos sokaknak nincs ennyi igénye.

jan. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Oké, de ha a csaj nem keres ennyit, de jól néz ki, akkor is? :D
jan. 24. 08:51
 9/47 anonim ***** válasza:
84%
csajtól függ, hogy neki milyen az elvárása.
jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Én megkeresek ennyit bőven szerencsére, de kicsit kiábrándított ez az anyagiasság a nőkből. Társkeresés során én is ezt vettem észre és ez nem egy incel teória szerintem. Főleg az ábrándított ki, hogy olyanok várják el, akik közel se keresnek ennyit.
jan. 24. 09:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!