Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért minden férfi legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden férfi legjobb barátnőmre figyel fel? Mit tud ő, hogy ennyire vonzódnak hozzá?

Figyelt kérdés

Ha összejön egy nagy társaság, mindig rá figyelnek legjobban a férfiak, pedig nem teszi magát, nincs kivágott ruhában és csinos, de egyáltalán nem egy kifejezetten nagy szépség stb…egyszerűen csak mond valamit és azzal a tipikus férfi nézéssel nevetnek rá (mintha az lenne az arcukra írva, hogy “hihetetlen ez a csaj” és csodálva rázzák a fejüket zavarukban.) Sokszor elmegyünk szórakozni 7-en lányok, és szinte kivétel nélkül mindig a barátnőmhöz megy oda egy srác; de többször volt olyan is, hogy engem kérdeztek meg, hogy van-e barátja, mert nagyon szexi, de nem mernek próbálkozni nála.

Mit tud, hogy ennyire oda vannak érte?



jan. 28. 18:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, sőt csodálom őt ezért, de sokszor annyira elveszi az önbizalmam…
jan. 28. 18:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak nem az az igazán szép, ami nekünk. Én pl.mindig a Disney Hófehérke, Hamupipőke külsejű lányokat csodáltam. A pasiknak inkább a jó nő típus jön be, akinek erős szexuális kisugárzása van, akiről minden pasi azonnal letépné a ruhát.
jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás. Nem vágyik a figyelemre, a visszaigazolásra, mert ezek nélkül is értékesnek érzi magát. Rám is akkor tapadnak a leginkább, amikor a hátam közepére nem kívánom őket. 😂
jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudnám elérni én is? Vagy ez mit takar pontosabban?
jan. 28. 18:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szer egyáltalán nem kell elérni, mert mindenki a maga módján értékes. Téged nem idegesítene főleg ha már lenne pasid, hogy körülötted ugrálnának mint a majmok? Akinek te fogsz tetszeni, igazán kelleni az te veled lesz.
jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet rájuk tud könnyen hangolódni. Nem fiutestvérei vannak véletlen?
jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség tréningekkel fejleszthető, de a lényeg, hogy nem a külvilágot kell meggyőzni, hogy vonzó vagy és kivánatos, hanem magadat.
jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Mutatsz képet amin rajta van ő is meg te is ? Úgy azért könnyebb megmondani, hogy mi az oka ennek.

Vagy mutass képet de ne áruld el, hogy kiről van szó.

Így kiderül, hogy mi is őt választanánk-e.

jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látunk se téged sem őt. Mert valljuk be, ez az első dolog ami fönt. Főleg ha arról van szó hogy idegenek hozzá mennek a 7 főből, akkor biztos szebb nálad.
jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak onbizalom kerdese. Gyanitom joval jobban all, mint te. Ezert o el tudja engedni magat, onazonos, tudja mit akar. Igy amikor flortolni kezd, az hiheto lesz a ferfiak szamara. Az onbizalomhiany ennek a forditottja. Ha veletlenul feled lepne valaki, egybol hatralepsz. A ferfiak is azert sunnyognak hozzad, mert a masikhoz kevesnek erzik onmagukat. De ettol meg imponal nekik. Azt lufinak hivjak, ha a kulso visszajelzesekbol probalsz onbizalmat epiteni. Azt komfortzona atlepessel lehet fejleszteni.
jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!