Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok partnert találni? És mi lehet az oka,hogy nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

28éves vagyok.

Életemben nem sok kapcsolatom volt.De amik voltak mindegyiktől sikerült elszakadnom teljesen lezárni érzelmileg és mentálisan is.Azonban a utóbbi kapcsolatom szinte 3éve számomra lehetetlen lezártnak tekintenem érzelmileg és mentálisan is.

Ebből a kapcsolatból

született egy lányom aki idén

6 éves lessz.

És itt mivel mindig tartanom kell az anyukával a kapcsolatot igy érzelmileg teljesen padlóra vágott a csaj.

A csaj rég túltette magát rajtam.

Többször megcsalt de en akkora papucs vagyok, hogy a mai napig nem érzek eránta sőt megőrülök érte!

Mivel nincs másik alkalmim igy hozzá keveredek mindig vissza és igy csak magam teszem tönkre teljesen.

Szóval hogyan kellene őt elengednem erzelmileg ?

Hogyan engedjem őt el mentálisan is ha totál oda vissza vagyok a nőtól már ha a hangját meghallom is!

Elég gáz a szitu szóval hogyan kellene kezelnem ?


jan. 29. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Ha nem kommunikálsz vele se írásba se személyesen akkor idővel megszűnik
Ha találsz más lányt akkor nem fog érdekelni ha kommunikáltok ha nem
6 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!