Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan társkereső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan társkereső, ahol én dönthetem el ki láthatja a feltöltött profilomat?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam regisztrálva egy társkeresőre sem, ìgy számomra teljesen ismeretlen a dolog:)

Nem szeretném, ha az ismerőseim/barátaim belémbotlanának, emiatt keresek olyat (ha van) ahol én ,,irányítok"



febr. 1. 01:16
 1/4 anonim válasza:
43%
Nem
febr. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen van olyan opció, hogy a telefonkönyvedben szereplő számokkal regisztált felhasználók elől elbújhatsz. Illetve külön-külön egyes profilokat is tudsz blokkolni, hogy annak ne mutasson (értelemszerűen ehhez az kell, hogy te lásd meg előbb).
febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valami klasszik netes társkeresőre regisztrálsz ott azt tudod beállítani hogy regisztrált láthat-e vagy bárki.

Tinderen prémiumnál tudod beállítani hogy csak az lásson akit te szívecskézel be

febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van olyan netes társkereső, ahol megkérdeznek, milyen objektív tulajdonságokkal (pl. kor, magasság, testsúly, jövedelem, hajszín, dohányzás) bírjon az ideális jelölt, és be lehet állítani, hogy csak ezeknek a kritériumoknak megfelelő felhasználók lássák a profilodat. Úgy négy-öt éve a Randivonal még ilyen volt; nem tudom, azóta változtattak-e ezen. Mindenesetre ennek az a hatalmas hátránya, hogy ha csak egyvalami nem stimmel valakiben a sok kritérium közül, akkor az illető sosem tud a létezésedről, pedig egyébként egész jól egymáshoz illettetek volna.
febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!