Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszas éveidben mennyi ideig voltál szingli?

Figyelt kérdés

Nekem az első kapcsolatom 20-21 éves koromig tartott. Azóta két komolyabb ismerkedésem volt, összesen 9 hónapig tartottak. A többi idő full magány. Lassan azt se tudom milyen érzés ha megölelnek

3 év telt el azóta



febr. 1. 15:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
72%
2-3 hónappal a 20. szülinapom után lett egy kapcsolatom, mikor annak vége lett, fél évig voltam szingli és utána jöttünk össze a most már férjemmel. Szóval nem sokat, de tiniként viszont végig az voltam, csak ez a 2 kapcsolatom volt.
febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 shortcel165 ***** válasza:
15%

Végig.


A magamfajta alacsony pasi egy nőnek se kell!!!

febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
1 évig.
febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
60%
Egyetlen napot sem. Ma már nem így csinálnàm
febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

29 éves koromban volt az első párkapcsolatom,addig nem értem rá.

A napi teendők (tanulás, vagy meló) mellett annyi belső munkát kellett még végeznem, hogy oda nem fért volna be mégegy ember az életembe -lelkileg-hogy a másikkal (párommal) is ugyanannyit törődjek, ha meg nem tudtam volna vele annyit foglalkozni, mint amennyit szerintem, belső érzésre, a párom/ez/egy kapcsolat megérdemel, akkor még folyamatosan bűntudatom is lett volna, hogy nem tudok rá annyi időt szentelni, mint amennyit az ember párja véleményem szerint megérdemelne. Suli után már eleve még tanulni+pihenni is kellett(+hazautazni-nekem kábé 1 órás út volt csak egy irányba-), eleve nemnagyon van idő az emberi kapcsolatokra. Stresszes/Depis voltam sokáig, ezeken kellett dolgozni, hogy x@rjam le a világ dolgait. Fősulira már levelezőn jártam, mellette vagy dolgoztam, vagy nem, mindenesetre lett több időm.

febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
8 évet idén leszek 30
febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1.5 évig, 22 és 24 éves korom között.

N

febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
25 annyira átérzem ezt a dolgot, én is nagyon későn jutottam pszichológushoz feldolgozni ezt magamban, hogy se idő, se érzésvilág párt keresnem, más meg házas... Aztán 1,5 év önmunka után meg sikerült találni!
febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 shortcel165 ***** válasza:
17%

Szemét nők, miért pontoztok le?


Az igazat írtam!!!

febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%

Egyelőre 5 éve.

25N

febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!