Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata, mennyire tükröződik a mostani politikai és gazdasági helyzet a társas és párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Az egészségre, általános jólétre ,értelmi és érzelmi intelligenciára, gyerekvállalási kedvre, lakhatási helyzetre, munkalehetőségekre gondolok. Minden társadalmi réteg válaszára kíváncsi vagyok.

#társadalmi körkép
febr. 6. 03:02
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Toxikus a helyzet kb mindenki annyit ér mint a bank számlája......
febr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Pokoli. 30as pár vagyunk, ketten kb 1.2M ft.ot keresünk, amire persze itt sokan hőzöngenek, hogy ez milyen jo, pedig ez egy normál polgari életre elég. Gyereket nem merünk vállalni, egy csaladi ház 100milla...
febr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolataimra nem mondanám, hogy kihatással van, de az általános morálra mindenképp. Nekem ettől még van kedvem ismerkedni és jól érezni magamat, de nem mindenki olyan mint én, hogy el tud lenni totál elégedetten a saját nyugis buborékjában.
febr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
2-felvehettek csok-ot, babavarot, azért ennyi pénzből már lehet tervezni, ne dramatizaljuk túl a helyzetet.
febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
#2 Jódolgában veszik meg a kutya is. Gondolkozzál már el egy kicsit,ha ez a pénz nektek nem elég akkor ott veletek van hatalmas probléma. Pokoli bzdmeg. Akkor húzzatok el egy afrikai sóbányába gályázni hátha ott jobb lesz.
febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
#2 Ha fejenként 600-at kerestek, de nem tudtok kijönni, ott veletek van a baj, már bocs.Nekem jelenleg nincs munkám, a párom 360 körül keres, mégsem halunk éhen, sőt,.még szórakozni is eljárunk. Ti valamit nagyon rosszul csináltok.
febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedofilokra jó világ köszöntött
febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

#4

Koszi, de sajnos 3 gyerekre nincs pénzünk, csokkal sem!


#5

Nem mondtam, h nem jovunk ki, de pl ém.cukorbeteg vagyok (1.es, 4 éves korom óta) neki is csomó etelallergiaja van, a kaja nagyon solba kerul, plusz gyogyszerek!


#6

Nem fejenként, ő 800at, én 400at,

Nem élünk rosszul, de házat venni, nem az istenháta mogott, ugy, hkgy víz is legyen, meg nem zártkert, elég nehéz, hacsak nem irok alá e gyereket! Ketten, max ketfelé tudunk szakadni, tehát a 3 gyerek eleve kizárt!

febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nem jó, azt látom. Rengeteg az érdek kapcsolat, a látszatboldogság, vagy a beletörődött kapcsolatok, a konvenciók követésének "szükségessége". Ha ennyire rossz a helyzet, akkor totál nem értem, hogy mégis miért van még mindig párkapcsolat, gyerekszülés?
febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
febr. 7. 01:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!