Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a nők sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők sokszor hogy az informatikusok az eseteik? A legtöbb informatikus szociálisan problémás és nagyon furcsa lelki világuk is van. Ami ehhez a munkához kell.

Figyelt kérdés

febr. 9. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert lehet, hogy ők is hasonlóak. Amúgy az informatikus tág fogalom és mint írtad is, nem mindegyik szociálisan problémás és lehet, hogy rájuk értik.
febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Semmi értelme az ilyen általánosító kérdéseknek.
febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem informatikus (még diák) pasim van. Én is IT-ban dolgozok, igaz, nekem fizikus végzettségem van. Kifejezetten magas érzelmi intelligenciája van a páromnak. Nem tapasztaltam a sztereotípiákat a matematikus/fizikus/informatikus barátaim körében. Sokkal kevesebb a sztereotipikus informatikus mind gondolnád.


Tetszik, hogy magas az IQ, logikusan gondolkozik, magas absztrakciós és problémamegoldó képessége van, megértjük egymást, nem utálja azt, amit én szeretek (reál tárgyakat). Szó sincs szociális visszamaradottságról. Ez nem követelmény egy informatikus esetében, hogy legyen antiszoc. Sőt, hatalmas bulikat szoktak csapni az infósok, fizikusok, matekosok. Hatalmas formák. Nálam előnyt élveznek az ilyen érdeklődésű emberek baráti szinten is.

febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Én mérnökinformatikusként végeztem, szakmában is dolgozom, nőkkel sosem volt gondom, most is van kapcsolatom, ha nem lenne, akkor is kapásból lenne más "jelentkező" akivel lehetnék.


Én az elmúlt 10 évben mióta elvégeztem az egyetemet és a szakmában dolgozom még az életben nem hallottam azt, hogy valaki arra gerjedt volna, hogy informatikus vagyok. Olyan mondjuk volt már, aki konkréten azt mondta, hogy felizgatja, hogy okos vagyok (komolyan volt egy ilyen :D).


Az meg hogy az informatikusok szociálisan problémásak, egy nettó idióta sztereotípia. Ismerek persze én is ilyent, de egyáltalán nem jellemző.

febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert nagy a valószínűsége annak, hogy hétszámjegyű a fizetésük és a legtöbb informatikus antiszociális, introvertált, így a nő könnyen manipulálja és veri el a pénzét.
febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló én is így látom
febr. 9. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
6 - Valós eset, egyik ismerősöm nő és ezt csinálja. A csávó ki se mozdul a lakásból, 0 hobbija van és egy tízes skálán kb. 3as. A nő meg elég jól néz ki, a barátnőivel jár bulikázni meg minden (gondolhatod, hogy előbb utóbb nem csak bulika lesz). A csávó meg veszi neki a jobbnál jobb cuccokat, a lakásában lakik, az autóját használja meg ilyenek. :D
febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
A pénz miatt.
febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Baromságokat irtok. Informatikus vagyok. Kollégáimra nem igazak a fentiek, sot, jópár kifejezetten extrovertált is van közöttük.

Ti sem sok informatikust láttatok közelről.


N

febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Neked is furcsa a lelkivilágod,bár gondolom nem vagy informatikus :)
febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!