Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma a magyar 30 feletti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a magyar 30 feletti férfiak hány százaléka lehet szingli amiatt, mert nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

febr. 9. 12:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tanuld meg élvezni azt, hogy jó egyedül. Azt csinálsz amit akarsz akkor amikor akarod, nem kell rinyát hisztit hallgatni, költeni a nőre ,valentinozni, anyós apósozni, veszekedni minden semmiségen stb. Ha meg nagyon mocorogna a bré akkor elmész egy hivatásoshoz, aki talán úgy néz ki mint akit alapból soha nem kapnál meg. Rendezkedj be erre, találj valami hobbit és élj boldogan.
febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem 30%-uk egyedül van a 30 feletti férfiaknak.

Környezetemben rengeteget ismerek, és mivel én is egyedül vagyok 35 éves létemre, van rálátásom a dolgokra.

Nagy a szóródás, mert van közöttük kifejezetten jól kereső, intelligens, egzisztenciával rendelkező tollaslabdabajnok, meg van alkesz gyári munkás is.

Nekem van lakásom, autóm, lakótelepi garázsaim kiadva, motorjaim, és nem is keresek rosszul. Nem is mondanak csúnyának. Mégsincs senkim, mert elvagyok így.

febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik(?) társkereső hirdette magát azzal a szlogennel, hogy a magyar lakosság 27 vagy 37%-a (nem emlékszem a számra) szingli. Nem voltam meglepve, hogy milyen sok, csak azt nem tudom, hogy az "időskori özvegyasszonyságot" is beleszámolták ebbe, mint potenciális ügyfelüket, vagy azt azért már nem.
febr. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!