Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha beleadok a társkeresesbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleadok a társkeresesbe és úgy lesz barátom, hogy beleadok vele az ismerkedésbe, és mindig az lesz hogy én tartom az egészet össze?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor az van hogy nekem is kell dominálni hivni irni, motiválni, feldobni vonzani csábítani a másikat ill megfogni, és a másikban kialakul az érdeklődés, késobb a kötődés, és végre szerelmes.

De a kapcsolatban is ez megmarad, hogy szinte nekem kell dolgozni azon, hogy a másik megtartson, ne cseréljen le, és folyamat ugy vagyok egyutt valakivel, hogy a másiknak annyira nem is számít az egész, én tartom egyben, én mozgatom a kapcsolatot, szinte küzdök. Küzdelem a másik és a kapcsolat.

Így soha nem érzem azt hogy a masik élne halna értem(max ha szakítok már olyankor kezdenek csak neki de olyankor már nekem van más, vagy már kiábrándultam befásultam belefáradtam)

Soha nincs az meg hogy én is számitanék a másiknak fontos lennék, mindig az van a levegőben, hogy bármikor leléphet.


De ha meg nem adok bele a párkeresésbe, vagy randik után az ismerkedésbe, és várom hogy a másik domináljon hivjon jöjjön keressen, ha várnám azt hogy én számitok e valamit, fontos vagyok e a másiknak, akkor abbol nem is lesz semmi.


Tehát mindig azt érzem társkeresésnél is kapcsolatban is, hogy egyoldalu az egész. A másiknak én nem kellek, de ha már ott vagyok kéznél, nem utasít akkor el.


Maradjak egyedul ha nekem ebbol elegem van?

Vagy hogy csináljam?



#egyoldaluság
febr. 11. 08:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%
Maradj egyedül. Vagy keress olyan férfit aki hasonlóképp erdekelsz mint téged ő. Maradj a saját szinteden. Be fogsz egy jóképű fickót mikor te átlagos vagy? Akkor mindig azt fogod érezni hogy te tartod fent az érdeklődést (kapcsolatot) a másiknak nem is fontos.
febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Saját szintemen vagyok. Illetve még feljebb is a másiknál.

Mivel adtam már esélyt atlagalattinak is.


A társkeren is megalkuvással indítok mindig hogy elnézem pl hogy alacsony, elnézem pl hogy van rajta valamennyi felesleg, elnézem hogy szakmunkás, kapcsolatban elnézem ha a szex nekem nem jó, elnézem hogy anyagilag bele se tesz, elnézek egy rakat mindent.

febr. 11. 08:39
 3/32 A kérdező kommentje:

Pl a mostani pasik akikkel randim lesz.

Egyik vörös hajú szinte plusz szakállas. A vörösöket szinte utálom a szakállat is. De aranyos kedves meg van benne vmi férfias is ez valamennyit kompenzál de távolság is van valamennyi ami nekem nemigazán jön be. Na vele is így vagyok hogy nem akarok már felszines lenni hisz a cset beszélgetések jók a pasi erdeklődő valamennyire kíváncsiságot is kelt valahol vonz is így eddig a leírtak ellenére is.


Na igy kezdődnek általában.

febr. 11. 08:42
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem irtam már le a többit akikkel randim lesz. De ez az egyben hasonlo hogy kb 10 ellenervem is van ellene de nem akarom helyből leírni hogy offolom.
febr. 11. 08:43
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Eleve minek mész bele olyannal kapcsolatba, aki már az elején sem vonz? Borzasztó kétségbeesettnek tűnsz már a leírás alapján is. Te drive-olod az egészet már az elejétől fogva, persze, hogy belekenyelmesedik a másik és egyre kevesebbet tesz bele. Így nem is fognak megbecsülni soha.
febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Na először az a baj hogy biztos magam felé választok aztán meg az a baj hogy nem. Kösz gyk.

Mert nem akarok ítélkezni előre es tökéletes ugy sincs.


Mi van ha a-z tetszik valaki aztan arrol meg kiderul hogy nőcsaló nőverő nárci?


Egy embert komplexen kell nézni!

febr. 11. 09:04
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Istenem, attól hogy tetszik valaki, miért lenne nocsalo narci? Akkor legyél olyannal, akit a hátad közepére se kívánsz, akivel nem is jó, ha neked ez kell! Hol itt a probléma?
febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Akivel pl életemben a legjobb volt a szex szinte függő lettem mellette az pl mamahoteles volt de olyan szinten hogy soha az eleteben nem akar elkoltozni koltozzon ki oda a nő hozzájuk és szuljön oda. Az anyja meg amigy agyon csicskaztatja a nőt lehúzzák a csokkal és az ő házukba megy a lé. És minden vitánál persze anyukának van igaza. De még abba is beleszolt az anyja mikor vallaljunk gyereket mikor nem!

Na megèri a szex miatt ilyennel maradni?

febr. 11. 09:07
 9/32 A kérdező kommentje:
7 igy ertettem aki elsore tokeletes is lenne az se biztos hogy az! Ez nem igy működik hogy csak annak adok esélyt aki első blikkre az isten.
febr. 11. 09:08
 10/32 A kérdező kommentje:
Hanem pl aki kevésbé teszik lehet az mégis bőven több mint aki elsőre tetszik. Ezt soha nem lehet tudni.
febr. 11. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!