Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme "leadni a szintet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme "leadni a szintet" a mai világban férfiként? Vagy már ott tartunk hogy teljesen mind1 milyen csajnál próbálkozol?

Figyelt kérdés

Nőknél egyértelműen van. Hiszen az valódi jelenség, hogy a férfiak felső 5-10%-a főleg a külső alapján ami alapján ugye választ a nő, az kihasználja a helyzetét és skalpokat gyűjt. Míg egy kicsit lejjebb, de még mindig az átlag fölött olyan értékes, jólelkű, saját egzisztenciával és jóléti fizetéssel rendelkező, hűséges, családcentrikus férfit talál szinte bármelyik nő amilyet csak akar. Annyi, hogy külsőre ne 10/9-10 hanem mondjuk 10/7 legyen az elvárása. Azon a szinten már bármilyen normális pasi van, aki a mai világban nem talál nőt. A netes appok feltolták a férfiak felé az igényeket, a nők felé viszont letolták a béka segge alá.

Pont ezért van az a jelenség, hogy egy kifejezetten átlagon aluli, mondjuk egy 10/3-as nő is felső kategóriás nőnek tartja magát, és vissza sem ír mondjuk egy 10/7-es férfinak. Egyszerűen mert brutálisan jó visszajelzéseket kapott Tinderen, azt látta majdnem mindenki matchel vele így is. Ezért az egója menthetetlenül felment az egekbe.


A mai világban ahol az ismerkedésben a netes appok dominálnak, és ez egyre inkább így lesz, az élő ismerkedési lehetőségek szorulnak kifele és süllyednek az érdektelenségbe, a szórakozóhelyek sosem látott mértékben zárnak be országosan például, érdektelenség miatt.

Szóval a lényeg, hogy emiatt a mai nők önképe torz, a csúnya nők is szépnek hiszik magukat és el vannak szállva ugyanúgy az igényeik. Akkor innentől kezdve már csak a szerencsefaktor dönt, hogy hátha megtetszik valakinek valami egy pasiban, hátha.. De akkor már érdemesebb csak a jó nőknél próbálkozni, mert akkor ha szerencséd van akkor legyen szerencséd olyan csajnál aki tényleg főnyeremény, ne pedig olyannál akitől eddig undorodtál, csak a "piac" miatt le kellett tolnod az igényeid?

Szóval férfiként már nem érdemes megalkudni, mert minek?


febr. 11. 11:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

17: De a neten sem nyalják szét. Ha Kati tanár néni általánosból, akinek egy kedvelt diákja voltam a sok közül, írja, hogy milyen bájos vagyok, az ugyanúgy nem releváns, mintha anyám vagy más rokonom tenné. A férfiak nem teszik. Társkeresőn sem, ott pláne selejt "árunak" minősültem, aki örülhetett, ha valami lecsúszott, förtelmes alak érdeklődést mutatott felé.

13

febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21

Mégis melyik társkereső ez? Kamu szagot érnek tünde orraim.

febr. 11. 12:40
 23/26 anonim ***** válasza:

22: Badoo. Ott tudtam megmaradni picit hosszabb ideig. Tinderen a félistenek és -istennők között nyilván nem, abban a közegben egyáltalán nem is lehet labdába rúgni.

Egyébként azt ugye nem gondolod komolyan, hogy egy Z generációs CSAK a neten/appokon kap visszajelzést? Ugyanúgy megkapja élőben is a környezetétől, mint én. És nem csak gyerekkorában, hisz nyilván felnőttként sem él teljesen remeteként, max. annyi a különbség, hogy akkor már nem vagy nem annyian* vágják a képébe, hogy ocsmány, inkább csak nonverbálisan tudatják vele.

* azért előfordul, én pár éve egy akkor várandós nőtől hallottam, hogy elvetél a látványomtól...

febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen bináris dolog. Valaki vagy vonzó, vagy sem. Vagy megdugnád, vagy sem. Vagy eltöltenéd a szabadidőd vele, vagy sem. Nincs "mérce", nem lehet lejjebb adni. Max. változik az ízlésed, de az sem egyik napról a másikra.
febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Természetesen sarkít a kérdező, de azért szerintem van igazság abban, amit írt.


Például nekem az a szubjektív tapasztalatom, hogy egy külsőre, végzettségre és egzisztenciálisan is átlag körüli nőt semmivel sem könnyebb "meghódítani", mint egy jogász-modell vagy erősen átlag feletti külsővel rendelkező orvos- vagy mérnöknőt.

febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Penész
febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!